«Коротка (дуже) історія життя на Землі. 4,6 мільярда років у 12 розділах» Генрі Джі

«Коротка (дуже) історія життя на Землі. 4,6 мільярда років у 12 розділах» Генрі Джі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
392 переглядів
392 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коротка (дуже) історія життя на Землі. 4,6 мільярда років у 12 розділах» Генрі Джі (анотація)

Колись дуже давно (настільки, що людині це майже нереально уявити) загинула велетенська зірка. Вона вибухнула, вивільнивши при цьому енергію. Навколо осяяло весь простір. І виникла наднова. Будь-яке життя, що могло існувати в планетарній системі старої зорі, загинуло. Однак, ніщо не зникає безслідно: зі смерті прадавньої зірки народилася нова – наше Сонце…

Британський палеонтолог та фахівець з еволюційної біології Генрі Джі запрошує вас у подорож тривалістю 4,6 мільярдіа років, яку він компактно вмістив у 12 розділів цієї книги.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коротка (дуже) історія життя на Землі. 4,6 мільярда років у 12 розділах» Генрі Джі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коротка (дуже) історія життя на Землі. 4,6 мільярда років у 12 розділах» Генрі Джі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *