«Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу» Білл Брайсон

«Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу» Білл Брайсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8079 переглядів
8079 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу» Білла Брайсона (анотація)

Книгу «Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу» Білла Брайсона вперше було надруковано у 2003 році у США, і з того часу люди по всій планеті мають можливість дізнатись, з чого ж усе починалось, що відбувалось раніше і продовжує відбуватись зараз на планеті Земля. Хоча лише нею автор не обмежується, бо він зазирає і в глибини космосу, щоб знайти відповіді на запитання, які людство цікавлять вже давно. І йому це, як не дивно, вдається.

Книга буде особливо цікавою не лише тим, хто ще зі школи любив різні науки (фізику, біологію, хімію), а й навіть людям, які до них ставились з осторогою і мало що розуміли, бо надто складною була інформація. Білл Брайсон пояснює навіть дуже складні теми простими словами, тому складнощів з розумінням і засвоєнням знань ні в кого вже не виникатиме. А найважливіше те, що його книга дасть можливість кожному дізнатись історію цього світу, починаючи від того самого Великого вибуху.

Та не варто думати, що подорож у минуле – це основна тема. Ні, це лише невеличка частинка того, про що говорить автор, бо ще він розповідає про різні досягнення людства і про розвиток науки. Не втрачає письменник можливості зазирнути і у майбутнє, щоб зрозуміти, що чекає людей потім, яким буде їх життя і до чого зможе ще дійти прогрес. Тож, якщо ви хочете дізнатись, як все почалось і до чого тепер рухається світ, вам варто прочитати цю книгу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу» Білла Брайсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу» Білла Брайсона

Одна відповідь до “Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу”

  1. Nina Nina сказав:

    Дуже цікава книжка! Буде цікава і дітям, і дорослим! «Коротка історія майже всього на світі» дала мені змогу мати уявлення про те, як в нашому світі все влаштовано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *