«Коса. Сплетіння долі» Летиція Коломбані

«Коса. Сплетіння долі» Летиція Коломбані

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3268 переглядів
3268 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коса. Сплетіння долі» Летиції Коломбані (анотація)

Роман «Коса. Сплетіння долі» – хвилююча історія про трьох жінок з різних куточків світу, кожна з яких уперто шукала ключик до свого щастя. Вони ніколи не дізнаються одна про одну, проте їхні долі тісно сплетені між собою. Летиція Коломбані написала вражаючу життєву книгу, що допоможе кожному читачеві знайти правильний шлях та своє місце у нашій непростій та багатошаровій реальності.

Три жінки, три континенти, три долі… Починається ця історія з Індії та однієї з головних героїнь Сміти, яка належить до касти Недоторканних. Її життя приречене – до кінця своїх днів вона змушена жити у злиднях та тяжко працювати, як це робили її матір і бабуся. Те ж саме спіткає і її доньку, проте Сміта зважується змінити долю своєї дитини.

Готуючись до втечі, жінка продає найцінніше, що має вона та її донька – розкішне волосся. Їхні коси потрапляють до Джулії – мешканки Сицилії та хазяйки майже збанкрутілої фірми з вироблення перук. У вигляді шикарного шиньйону коса Сміти потрапляє на інший континент – до канадського адвоката Сари, успішне життя якої перервалося страшної трагедією – вона захворіла на рак.

Починаючи читати книгу «Коса. Сплетіння долі», одразу проймаєшся атмосферою та побутом описаних країн – жахливим та принизливим життям в Індії, колоритом італійських просторів, динамічністю та діловитістю канадців. Трьох жінок, які мають свої культурні традиції та образ життя, пов’язала між собою звичайна коса. Вони знайшли в собі рішучість кинути виклик своїй долі. Головні героїні не заперечують своїх проблем, а вчаться жити з ними, «плетучи» з них шлях до щастя. Саме так виглядає найголовніша життєва мудрість, яку донесла до нас Летиція Коломбані.

Книга «Коса. Сплетіння долі» написана живою та емоційною мовою, що проникає прямо в серце. Сюжет закручується з перших сторінок, і інтриги нанизуються на нього одна за одною, як намистини на нитку. Ця життєстверджувальна історія заряджає вірою у кращу долю та надає рішучості самостійно скеровувати свою долю в потрібне русло, виходячи за встановлені рамки. Ті, хто вирішить скачати й прочитати цей твір, отримають безцінний життєвий урок та потужний поштовх до пошуку щастя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Коса. Сплетіння долі» Летиції Коломбані українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коса. Сплетіння долі» Летиції Коломбані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *