«Космічні мільярдери. Ілон Маск, Джефф Безос та нові космічні перегони» Тім Фернхольц

«Космічні мільярдери. Ілон Маск, Джефф Безос та нові космічні перегони» Тім Фернхольц

  • Назва: Космічні мільярдери. Ілон Маск, Джефф Безос та нові космічні перегони
  • Письменник: Тім Фернхольц
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Фабула
  • Жанр: Біографії і Мемуари
  • ISBN: 978-617-09-5128-1
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
254 переглядів
254 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Космічні мільярдери. Ілон Маск, Джефф Безос та нові космічні перегони» Тіма Фернхольца (анотація)

Освоєння землянами космічного простору розпочалося понад півстоліття тому двома великими державами — СРСР і США майже одночасно. Та на початку нинішнього століття воно зазнало нових і характерних змін. До сфери експлуатації космосу долучилися підприємці зі своїми значними капіталами. Вони поставили собі за мету налагодити польоти в космос і на інші планети, для запровадження нового виду бізнесу — космічного туризму, щоб здійснювати регулярні космічні подорожі для багатих осіб, котрі мають змогу їх оплатити. Книжка цікаво розповідає про визначних підприємців-першопрохідців у космічному бізнесі — Джеффа Безоса, Ілона Маска, Річарда Бренсона та інших багатіїв, які займаються цим видом діяльності. І в кожного з них торується свій шлях, свої цілі та перемоги.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Космічні мільярдери. Ілон Маск, Джефф Безос та нові космічні перегони» Тіма Фернхольца українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Космічні мільярдери. Ілон Маск, Джефф Безос та нові космічні перегони» Тіма Фернхольца

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *