«Коти-вояки. Сила трьох. Книга 4. Затемнення» Ерін Гантер

«Коти-вояки. Сила трьох. Книга 4. Затемнення» Ерін Гантер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2367 переглядів
2367 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Коти-вояки. Сила трьох. Книга 4. Затемнення» Ерін Гантер (анотація)

Усі троє обраних дізналися про пророцтво. Однак це знання стає для них тягарем. Сила, яку вони отримали, настільки потужна, що її складно контролювати. До того ж між Кланами зростає напруга. Вітряні вояки все частіше полюють на Громовій території, нехтуючи вояцьким правильником. Це вже не просто порушення кордонів, це виклик. Темрява загрожує поглинути чотири Клани, зруйнувавши все, у що вони вірили. Чому їм не допоміг Зореклан? Невже відтепер світ лісових котів зміниться назавжди?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Коти-вояки. Сила трьох. Книга 4. Затемнення» Ерін Гантер та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Коти-вояки. Сила трьох. Книга 4. Затемнення» Ерін Гантер: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Коти-вояки. Сила трьох. Книга 4. Затемнення» Ерін Гантер і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коти-вояки. Сила трьох. Книга 4. Затемнення» Ерін Гантер

Одна відповідь до “Коти-вояки. Сила трьох. Книга 4. Затемнення”

  1. Таміла Таміла сказав:

    Ми з сином вибрали наш фаворит із серії Коти-вояки, а саме Затемнення. Вона найцікавіша, наш вечір став ще крутішим. Рекомендуємо, будемо перечитувати згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *