«Котлован» Андрій Платонов

«Котлован» Андрій Платонов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
677 переглядів
677 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Котлован» Андрія Платонова (анотація)

Книжка «Котлован» Андрія Платонова – це філософська повість, яку дехто називає антиутопією, а вийшла вона у 1930 році. Атмосфера твору похмура, але у ньому є елементи сатири, а також багато символізму. Дехто побачив елементи модернізму, що на той час було новизною у радянській літературі.

Почавши читати онлайн книгу «Котлован» Андрія Платонова українською мовою, ви побуваєте у минулому, коли СРСР тільки почався. У центрі сюжету знаходиться 30-річний чоловік, якого звільняють з заводу, де він працював, обґрунтувавши причину тим, що він занадто глибоко занурений у власні думки.

У пошуках нової роботи герой прибуває у сусіднє містечко, де влаштовується землекопом. Разом з іншими робітниками він береться рити котлован під майбутнє будівництво нового будинку. Він знайомиться зі своїми новоспеченими колегами і бачить, що люди тут суворі, життю радіти не звикли.

Єдиним промінчиком світла для дорослих і серйозних чоловіків стає дівчинка Настя. Вони приділяють багато уваги маленькій сирітці, намагаються балувати її, але ще не знають, яка доля на неї чекає… Що ж буде з дівчинкою, з головним героєм та іншими персонажами повісті, можна дізнатись, якщо скачати книгу «Котлован» Андрія Платонова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому ресурсі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Котлован» Андрія Платонова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Котлован» Андрія Платонова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *