«Котик і півник»

«Котик і півник»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1819 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Котик і півник» (анотація)

Напевно, значне місце в кожній культурі займає фольклор. Саме він є тим місточком, що з’єднує минуле та майбутнє, передає знання від батьків до дітей. В цьому плані український фольклор надзвичайно багатий. В ньому є численна добірка різних казок, що несуть в собі мораль для молодшого покоління. Однією з таких казок є «Котик і півник», що розповідає про життя недругів, але вони знаходять між собою порозуміння. І тут читач може побачити першу мораль, яку несе твір – не потрібно шукати ворогів там, де їх немає.

Варто зауважити, що казки такого плану, в першу чергу, розраховані на дітей дошкільного віку, які тільки навчаються читати, і все ще пізнають цей світ. Головним конфліктом в історії є боротьба півника та котика проти лиса, який бажає вдертися до їх домівки.

Тут читач може побачити приклад дружби та того, наскільки вона важлива. До речі, читати онлайн казку «Котик і півник» українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Загалом, казка стане чудовим доповненням дитячої бібліотеки, тому що крім вищезгаданих повчань в ній є ще чимало інших уроків, які знадобляться дітлахам. Мова йде про те, що казка вчить слухатись дорослих, допомагати тим, хто в скрутний момент допоможе тобі, а також не слухатись незнайомців.

А дізнатись всю історію можна скачати казку «Котик і півник» безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Котик і півник» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Котик і півник» українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Котик і півник»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *