«Котику Сіренький»

Вірш «Котику Сіренький»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
232 переглядів
232 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Котику Сіренький»

Котику Сіренький Котику Біленький
Котку Волохатий не ходи по Хаті
Не ходи по Хаті не буди Дитяти
Дитя буде спати Котик воркотати

Ой на Кота на Воркота
На Дитинку Дрімота
(А-а а-а а-а а) | (2)

Ой ну люлі Котку не йди на Колодку
Не йди на Колодку бо заб’єш Головку
Та буде боліти нічим завертіти

Ой на Кота на Воркота
На Дитинку Дрімота
(А-а а-а а-а а) | (2)

Ой-люлі-люлі
Люлі-люлі-люлі

Ой на Кота на Воркота
На Дитинку Дрімота
(А-а а-а а-а а) | (2)

Аналiз вiрша «Котику Сіренький»

Є мало народів у світі, чия б співучість та музикальна творчість змогли б зрівнятись з українською. Це доводить колискова «Котику Сіренький», що ще з давніх-давен відома українцям по всій країні. Вона красива, сповнена народних мотивів і образів, що зараз не тільки чудово заколисують дитинку спати, але й передають з минулих поколінь сучасним ті важливі речі, що завжди були поряд з українцями.

Виразною особливістю цієї колискової є її мелодійність, що створюється за допомогою єдинопочатків та єдинозакінчень, а також повторюваним звукам. Саме вони створюють необхідний ефект та чудово лунають з материнських вуст до дитини, що засинає.

Сюжет твору розповідає про те, як котик ходить поблизу дому, й порівнюється з дитинкою, яка мусить лягати спати. Важливими образами, про які мова йшла вище, є не тільки сам котик, що водночас символізує дитинку та домашнього улюбленця, що завжди живе поряд зі своєю родиною, але й хата. Остання є сукупним та, напевно, найбільш важливим символом для кожного покоління українців, адже немає нічого ріднішого за дім.

Навіть попри століття, що пройшли з моменту появи цієї колискової, вона залишається популярною серед сімей, що мають маленькі щастя. І це не дивно, адже вона прекрасна, сповнена турботи та ніжності, що зворушують і наповнюють душу почуттям домашнього затишку.

Тут ви можете слухати онлайн колискову пісню “Котику Сіренький” у виконанні Ніни Матвієнко українською мовою абсолютно безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Котику Сіренький» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Котику Сіренький»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *