«Коваль свого щастя. Золоте бажання» Ігор Скоблюк

«Коваль свого щастя. Золоте бажання» Ігор Скоблюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
681 переглядів
681 переглядів

Про книгу «Коваль свого щастя. Золоте бажання» Ігоря Скоблюка

Книга «Коваль свого щастя. Золоте бажання» – неоціненний скарб для всіх, хто хоче пізнати справжню мудрість життя та його закони. Щоб її створити, Ігор Скоблюк цілих сім років вивчав давні легенди та міфи, життя та діяльність видатних учених, які своїми винаходами змінили світогляд людей. Мета цієї збірки нарисів – пробудити в людських серцях духовність, забезпечити можливість більш глибинного розуміння причинно-наслідкових зв’язків нашого оточення і буття.

Мабуть, багато хто задумується над тим, чи зможуть вони змінити світ. Як відомо, для цього треба почати з себе. Ця книга покликана розкрити вражаючі можливості людини, що допоможуть їй здійснити свої мрії та звільнитися від багатьох забобонів і стереотипів.

«Коваль свого щастя. Золоте бажання» – це справжня енциклопедія афоризмів і мудрих думок, які залишили нам вчені та мислителі, письменники та державні діячі, містики та алхіміки. Всі глави цієї збірки можна умовно поділити на дві частини: філософія відомих особистостей і загальні роздуми про людські можливості та пізнання оточення.

На її сторінках ви зустрінетеся з винахідниками Альбертом Ейнштейном та Миколою Теслою, спробуєте розібратися в моральних категоріях разом з Львом Толстим, дізнаєтеся чимало цікавих фактів про загадкову Олену Блаватську.

Книга наштовхне читача до осмислення свого життєвого призначення та розкриття глибинних механізмів, що раніше заважали розвиватися та йти вперед. Якими є можливості нашого мозку? Що включає в себе багатогранне поняття «віра»? Яку стежину треба обрати, щоб прямувати до успіху без перешкод? Тут ви знайдете детальні й мотивуючі відповіді на ці та інші вічні запитання.

Якщо ви хочете проникнути в таємниці нашого буття, отримавши нескінченні знання, що накопичилися за кілька тисячоліть, радимо ознайомитися з цією енциклопедією мудрості. Читати онлайн цю збірку науково-філософських нарисів ви можете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Щоб скачати «Коваль свого щастя. Золоте бажання» Ігоря Скоблюка, оберіть найзручніші із запропонованих форматів наших матеріалів: fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Коваль свого щастя. Золоте бажання» Ігоря Скоблюка

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коваль свого щастя. Золоте бажання» Ігоря Скоблюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *