«Козацький міф» Сергій Плохій

«Козацький міф» Сергій Плохій

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5440 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Козацький міф» Сергія Плохія (анотація)

Сергій Плохій – талановитий науковець сучасності, дослідник української і світової історії. Його книга «Козацький міф» є справжнім історичним розслідуванням, пов’язаним із загадковою працею під назвою «Історія русів».

Цей рукопис був створений на зламі XVIII-XIX століть невідомим автором, і Сергій, досліджуючи його витоки, аналізує історичний матеріал та приголомшує читачів несподіваними висновками.

Ключове місце в «Історії русів» посідає образ козаччини та коріння відомих гетьманів, а також історичне минуле їхніх нащадків. Грунтовні дослідження автора приводять до маловідомих сторінок української історії.

Якщо ви вирішите читати онлайн книгу «Козацький міф» Сергія Плохія українською мовою, ви дізнаєтеся, чому вчений уникає слова «Україна», називаючи нашу батьківщину Малою Росією, а українців – русами.

Монографія містить яскраві соціально-політичні мотиви, що є дуже актуальними в наш час. Як стверджує загадкова «Історія русів», ще більше ста років тому підкреслювалося протистояння між українською національною та російської імперською ідентичністю.

Якщо ви хочете познайомитися з цікавою пам’яткою історії та національно-політичної думки України, радимо скачати книгу «Козацький міф» Сергія Плохія у нашій бібліотеці, обравши найзручніший серед запропонованих форматів електронних матеріалів безкоштовно, без реєстрації та sms (смс): fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Козацький міф» Сергія Плохія українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Козацький міф» Сергія Плохія українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Козацький міф» Сергія Плохія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *