«Кожному своє» Ярослав Трінчук

«Кожному своє» Ярослав Трінчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
937 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кожному своє» Ярослава Трінчука (анотація)

Книга «Кожному своє» – відвертий роман про ті болючі проблеми, що спотворили моральне обличчя нашого суспільства. Ярослав Трінчук додав до основної ідеї твору трохи фантастичного антуражу, проте його реалістичність не стала менш пекучою. Чи може талановита, розумна й порядна людина щасливо жити в сучасній Україні? Мабуть, ні – доведеться пожертвувати якимось з цих якостей.

Головний герой роману «Кожному своє» Григорій Братишин – геніальний вчений в галузі кібернетики, якому вдалося розробити програми моделювання й оживлення історичних персонажів. Головному герою довелося займатися науковими розробками у складний для країни період – саме в цей момент в Україні відбувся державний переворот та владу захопили колишні співробітники КДБ. Революційні відкриття вченого не могли залишитися непомітними серед новоствореної влади. Узурпатори почали вимагати, щоб Братишин працював за їхніми домовленостями й угодами.

Чоловік відмовляється, твердо стоячи на своїх моральних переконаннях. Та згодом його життя, взяте в диктаторські лещата, перетворюється в цілу низку жахіть. В заручниках, на межі життя і смерті опиняється його син Костянтин, а серйозне протистояння з представником владних структур полковником Паскудним розлючує останнього не на жарт. Чи вистоїть Григорій у цій нерівній боротьбі з тими, хто за гроші може купити будь-які можливості і навіть свою правду?

Ця книга – щирий заклик автора схаменутись та очистити Україну від цього «бруду». Вчений Братишин, який уособлює палкий патріотизм, істинну батьківську любов і міцність духу, здається, не має права на спокійне життя. Зло не відпускає достойних людей та переслідує їх по п’ятах, намагаючись знищити. Ця історія не залишить байдужими ані підлітків, ані зрілих читачів, які вже багато побачили на своєму шляху.

Якщо ви бажаєте скачати «Кожному своє» Ярослава Трінчука, ви можете зробити це на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації, обравши потрібний формат електронної книги – fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей твір у нашій електронній бібліотеці.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кожному своє» Ярослава Трінчука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Кожному своє» Ярослава Трінчука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кожному своє» Ярослава Трінчука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *