«Козир-дівка» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Козир-дівка» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1234 переглядів
1234 переглядів

Про книгу «Козир-дівка» Григорія Квітки-Основ’яненко

Книга «Козир-дівка» за авторства відомого українського письменника Григорія Квітки-Основ’яненко розповідає читачеві про образ сильної та незалежної дівчини Їгви. За жанром це соціально-побутова повість, де основний сюжет розгортається навколо перипетій головної героїні, яка намагається знайти своє щастя, переборюючи несправедливість влади та рятуючи з в’язниці свого нареченого Левка.

Варто зазначити, що чимала кількість сюжету була автором не вигадана, а є його безпосередніми спогадами про його роботу в суді, де він стикався з великою кількістю бюрократії та хабарництва, а також простої зневаги до людей. Через свою героїню автор не тільки розкриває неприємну сторону бюрократичної машини в державі, а й показує сильний характер жінки, яка може постояти не тільки за себе, але й за коханого чоловіка.

Скачати книгу «Козир-дівка» з-під пера Григорія Квітки-Основ’яненка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Дізнайтесь більше про сильний характер української дівчини, ви можете, почавши читати онлайн книгу «Козир-дівка» Григорія Квітки-Основ’яненка українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Козир-дівка» Григорія Квітки-Основ’яненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Козир-дівка» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *