«Хроніки Амбера. Книга 6. Козирі Долі» Роджер Желязни

«Хроніки Амбера. Книга 6. Козирі Долі» Роджер Желязни

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
357 переглядів
357 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хроніки Амбера. Книга 6. Козирі Долі» Роджера Желязни (анотація)

У шостій книжці циклу «Хроніки Амбера» розповідь ведеться від імені Мерліна – сина головного персонажа попередніх п’яти книг. Здавалось би, після закінчення війни між Амбером та Хаосом настали спокійні дні. Трон Амбера очолює новий король, який понад усе прагне зберегти злагоду та мир. Проте дивні замахи на життя і вбивства членів королівської родини не провіщають нічого доброго…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хроніки Амбера. Книга 6. Козирі Долі» Роджера Желязни українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хроніки Амбера. Книга 6. Козирі Долі» Роджера Желязни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *