«Крадійка книжок» Маркус Зусак

«Крадійка книжок» Маркус Зусак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5411 переглядів
5411 переглядів

Про книгу «Крадійка книжок» Маркуса Зусака

Книга «Крадійка книжок» – неймовірна сага про одну з найбільш страшних епох людства – знищення фашистами всіх, хто не належав до «найвищої» раси. Автор зачіпає теми війни та Голокосту, показуючи трагедію самих німців, які потерпали від гітлерівських ідей. Навіть діти ставали жертвами жорстокої долі, і одна з таких відважних дівчат – головна героїня Лізель Мемін⁢ґер.

Ця дівчинка багато бачила у своєму житті – смерть і страждання, жорстокість і насилля – проте її душа не втратила світла, добра і сподівань на краще майбутнє. І вижити у найбільші моменти небезпеки їй допомагали… книги. Потайки вона шукала та крала книги, щоб потім жадібно всотувати мудрість і силу Слова.

Найцікавіша «родзинка» роману – розповідь від особи смерті – того самого чолов’яги, який спостерігає за найбільш дивними долями людей перед тим, як забрати їх до себе. Лізель виявилася саме такою – починаючи з дев’яти років, дівчинка завжди була під прицілом смерті. Як склалася доля Лізель, ви дізнаєтесь, якщо вирішите читати онлайн книгу «Крадійка книжок» Маркуса Зузака українською мовою.

Цей твір показує інший бік війни: тут немає військових нападів або стрілянини, але життя німців всередині своєї країни є жахливим. Усім, хто шукає проникливу психологічну драму з історичним відтінком, пропонуємо скачати книгу «Крадійка книжок» Маркуса Зузака у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Цитати з книги «Крадійка книжок» Маркуса Зусака

Хуже мальчишки, который тебя ненавидит, только одно – мальчишка, который тебя любит.

Снежок в лицо – бесспорно идеальное начало верной дружбы.

По моему, людям нравится немного полюбоваться разрушением. Песочные замки, карточные домики – с этого и начинают. Великое умение человека – его способность к росту.

Один из них был книжным вором.

Другой воровал небо.

Скачати безкоштово книгу «Крадійка книжок» Маркуса Зусака

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крадійка книжок» Маркуса Зусака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *