«Крадійка книжок» Маркус Зусак

«Крадійка книжок» Маркус Зусак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
41390 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Крадійка книжок» Маркуса Зусака (анотація)

Книга «Крадійка книжок» – неймовірна сага про одну з найбільш страшних епох людства – знищення фашистами всіх, хто не належав до «найвищої» раси. Автор зачіпає теми війни та Голокосту, показуючи трагедію самих німців, які потерпали від гітлерівських ідей. Навіть діти ставали жертвами жорстокої долі, і одна з таких відважних дівчат – головна героїня Лізель Мемін⁢ґер.

Ця дівчинка багато бачила у своєму житті – смерть і страждання, жорстокість і насилля – проте її душа не втратила світла, добра і сподівань на краще майбутнє. І вижити у найбільші моменти небезпеки їй допомагали… книги. Потайки вона шукала та крала книги, щоб потім жадібно всотувати мудрість і силу Слова.

Найцікавіша «родзинка» роману – розповідь від особи смерті – того самого чолов’яги, який спостерігає за найбільш дивними долями людей перед тим, як забрати їх до себе. Лізель виявилася саме такою – починаючи з дев’яти років, дівчинка завжди була під прицілом смерті. Як склалася доля Лізель, ви дізнаєтесь, якщо вирішите читати онлайн книгу «Крадійка книжок» Маркуса Зузака українською мовою.

Цей твір показує інший бік війни: тут немає військових нападів або стрілянини, але життя німців всередині своєї країни є жахливим. Усім, хто шукає проникливу психологічну драму з історичним відтінком, пропонуємо скачати книгу «Крадійка книжок» Маркуса Зузака у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Крадійка книжок» Маркуса Зусака українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Крадійка книжок» Маркуса Зусака

Хуже мальчишки, который тебя ненавидит, только одно – мальчишка, который тебя любит.

По моему, людям нравится немного полюбоваться разрушением. Песочные замки, карточные домики – с этого и начинают. Великое умение человека – его способность к росту.

Снежок в лицо – бесспорно идеальное начало верной дружбы.

Один из них был книжным вором.

Другой воровал небо.

Скачати безкоштово книгу «Крадійка книжок» Маркуса Зусака українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крадійка книжок» Маркуса Зусака

3 відповіді до “Крадійка книжок”

  1. Iriskasex Iriskasex сказав:

    рынок инвесторов : Инвестор – рассказывает кто такой разумныйинвестор, начинающий инвестор, и раскрывает темы – инвестиции в акции, инвест, куда инвестировать, инвестор акции, частный инвестор, квалифицированный инвестор

  2. Дарина Дарина сказав:

    Книга-сповідь «Крадійка книжок» вразила мене своєю душевністю та глибиною. Ще мати мені казала, що література допомагає жити навіть в самі важкі часи. І завдяки цьому твору я тепер це також зрозуміла. Однозначно рекомендую!

  3. William William сказав:

    Гарна книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *