«Крадії пам’яті» Сергій Комберянов

«Крадії пам’яті» Сергій Комберянов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
593 переглядів
593 переглядів

Про книгу «Крадії пам’яті» Сергія Комберянова

Книга «Крадії пам’яті» – оригінальний психологічний детектив з присмаком трилера та дуже тонкою драматичною складовою. Сергій Комберянов зробив майже неможливе – завдяки захоплюючому сюжету він робить читача одним з героїв повісті, пропонуючи йому «влізти» у свідомість людей, які повністю втратили пам’ять. Завдяки детальному опису їхніх думок, почуттів, страхів, сподівань книга перетворюється на своєрідний психологічний плацдарм для рефлексії та виведення формул щодо правильного сприйняття дійсності.

Починаючи читати онлайн твір, відразу опиняєшся в моторошних обставинах з кількома людьми – вони приходять до тями в лісі та відчувають, що зовсім не пам’ятають своє минуле, а тим паче – як вони там опинилися та хто в цьому винен. Сюжетна лінія книги розвивається дуже стрімко – до жертв амнезії виявляють інтерес не лише поліція та лікарі, а й вчені, що прагнуть дослідити цей феномен шляхом різноманітних експериментів.

Поряд з розвитком подій сюжету автор неодноразово спрямовує свою увагу на читачів, змушуючи їх міркувати над тим, що являє собою людина без автобіографічної пам’яті та чи можна вважати її повноцінною особистістю.

У повісті «Крадії пам’яті» органічно поєднуються детективна та науково-пізнавальна складові. Автор показує альтернативу нашому звичайному життю, над можливостями й механізмами якого ми навіть не замислюємося. Виявляється, людина може бути безпомічною істотою або хижим звіром – і це не залежить від темпераменту або характеру.

А якщо в суспільство випустити людину з кришталево чистою свідомістю, розпочнеться найцікавіше. Багаж минулого адаптує нас до суспільного життя, підкидаючи знайомі та безпечні патерни, викарбовуючи в підсвідомості бажані моделі поведінки.

Якщо ви цікавитеся психічною природою людини, її можливостями та взаємовпливом у соціумі, а також хочете стати свідком незвичайного літературно-психологічного експерименту та дізнатися фінал цієї історії, радимо скачати «Крадії пам’яті» Сергія Комберянова. Завітайте до нашої віртуальної бібліотеки, щоб вибрати електронні матеріали в будь-якому форматі – fb2, txt, epub або rtf. Ви можете насолоджуватися нашими книгами безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крадії пам’яті» Сергія Комберянова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *