«Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остін Клеон

«Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остін Клеон

  • Назва: Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість
  • Письменник: Остін Клеон
  • Рік: 2016
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-617-12-1062-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
15851 переглядів
15851 переглядів

Короткий зміст книги «Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона (анотація)

Як відомо, людину здатні мотивувати будь-які, навіть самі банальні слова, адже справа не в словах, а в стані свідомості та настрої в цей самий момент. В тому скарбі ідей та мрій, які жевріють глибоко у середині нас та прагнуть вирватись зовні, втілитись у життя. 

Радимо читати онлайн книгу «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона українською мовою. Автор своїм твором спонукає до дій тих, хто вагається, хоча і сповнений рішучості. 

Чи бувало у вас так, коли після короткої розмови з другом або незнайомцем, після слів з пісні або фрази з діалогу між сторонніми людьми, свідком якого стали, вас немов осяює. І ви розумієте, що давно знали про це, що ця думка роками не покидала вас. І ось, виявляється, що інші люди теж так вважають! Це дійсно мотивує і спонукає до дій. 

Книга «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість» саме про такі ситуації. Автор ні в якому разі не закликає вас красти чужі ідеї і копіювати чужі досягнення. Він вчить чути себе за допомогою оточуючого середовища та інших представників людства. 

Скачати книгу «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі. Пізнавайте себе глибше!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона

Одна відповідь до “Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість”

  1. Таня Таня сказав:

    Книга «Кради як митець» допомогла мені зруйнувати власні стереотипи про те, що в мене не вийде намалювати мою першу картину. Цей твір подарував мені гарний настрій та поради, які я одразу почала втілювати в житті. Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *