«Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остін Клеон

«Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остін Клеон

  • Назва: Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість
  • Письменник: Остін Клеон
  • Рік: 2016
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-617-12-1062-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2451 переглядів
2451 переглядів

Короткий зміст книги «Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона (анотація)

Як відомо, людину здатні мотивувати будь-які, навіть самі банальні слова, адже справа не в словах, а в стані свідомості та настрої в цей самий момент. В тому скарбі ідей та мрій, які жевріють глибоко у середині нас та прагнуть вирватись зовні, втілитись у життя. 

Радимо читати онлайн книгу «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона українською мовою. Автор своїм твором спонукає до дій тих, хто вагається, хоча і сповнений рішучості. 

Чи бувало у вас так, коли після короткої розмови з другом або незнайомцем, після слів з пісні або фрази з діалогу між сторонніми людьми, свідком якого стали, вас немов осяює. І ви розумієте, що давно знали про це, що ця думка роками не покидала вас. І ось, виявляється, що інші люди теж так вважають! Це дійсно мотивує і спонукає до дій. 

Книга «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість» саме про такі ситуації. Автор ні в якому разі не закликає вас красти чужі ідеї і копіювати чужі досягнення. Він вчить чути себе за допомогою оточуючого середовища та інших представників людства. 

Скачати книгу «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі. Пізнавайте себе глибше!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона

Одна відповідь до “Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість”

  1. Таня Таня сказав:

    Книга «Кради як митець» допомогла мені зруйнувати власні стереотипи про те, що в мене не вийде намалювати мою першу картину. Цей твір подарував мені гарний настрій та поради, які я одразу почала втілювати в житті. Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *