«Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остін Клеон

«Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остін Клеон

  • Назва: Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість
  • Письменник: Остін Клеон
  • Рік: 2016
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-617-12-1062-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1032 переглядів
1032 переглядів

Про книгу «Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона

Як відомо, людину здатні мотивувати будь-які, навіть самі банальні слова, адже справа не в словах, а в стані свідомості та настрої в цей самий момент. В тому скарбі ідей та мрій, які жевріють глибоко у середині нас та прагнуть вирватись зовні, втілитись у життя. 

Радимо читати онлайн книгу «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона українською мовою. Автор своїм твором спонукає до дій тих, хто вагається, хоча і сповнений рішучості. 

Чи бувало у вас так, коли після короткої розмови з другом або незнайомцем, після слів з пісні або фрази з діалогу між сторонніми людьми, свідком якого стали, вас немов осяює. І ви розумієте, що давно знали про це, що ця думка роками не покидала вас. І ось, виявляється, що інші люди теж так вважають! Це дійсно мотивує і спонукає до дій. 

Книга «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість» саме про такі ситуації. Автор ні в якому разі не закликає вас красти чужі ідеї і копіювати чужі досягнення. Він вчить чути себе за допомогою оточуючого середовища та інших представників людства. 

Скачати книгу «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі. Пізнавайте себе глибше!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кради як митець. Креативні “фішки”, про які тобі ніхто не розповість» Остіна Клеона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *