«Крамниця щастя» Ольга Деркачова

«Крамниця щастя» Ольга Деркачова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
850 переглядів
850 переглядів

Про книгу «Крамниця щастя» Ольги Деркачової

Книга «Крамниця щастя» – красива і меланхолійна історія з присмаком життєвої філософії про справжню суть кохання – вічну тему, оспівану у письменницькій творчості у всі віки та епохи. Ольга Деркачова пропонує уважно придивитися до нашої сучасності, де кохання розквітає всіма фарбами навіть там, де на нього не чекають та скоріше засуджують. У центрі сюжета роману – почуття між студенткою та викладачем, які, попри умовності й стереотипи, стали показником щирості, відвертості й жертовності.

Вона була звичайною студенткою педагогічного факультету, життя якої важко назвати безхмарним. Марина мешкала у гуртожитку та була сиротою, проте не це її бентежило найбільше – дівчина вже звикла до тих «дарів», які підкидала їй доля. Нові переживання та емоції захопили головну героїню книги під час навчання – тоді, коли вона приходила на заняття з математики до Олексія Степановича. Цей молодий, дотепний і розумний викладач та науковець звик до своєї харизми та завжди добивався будь-яких цілей. Що він зробить з коханням Марини – з її тендітним серцем, яке вона готова йому віддати назавжди?

Роман «Красниця щастя» захоплює реалістичністю й драматизмом, влучним описом сьогодення та яскравими і зрозумілими образами головних героїв. Авторка доводить, що щастя – дуже примарна річ, і навіть якщо є всі передумови до нього, раптово з’являються невидимі перешкоди.

У книзі багато міркувань про природу щастя і його підробки, про ілюзії та розчарування, пов’язані з щастям, про співвідношення між щастям і коханням. Поряд зі стосунками Марини та Олексія, що розвиваються досить несподіваним чином, у творі описується «Крамниця щастя» – фірма привітань, що може подарувати справжнісіньке щастя. Але, як часто виявляється, це – лише блискуча обгортка. А що під нею – залежить від кожного з нас.

Якщо ви хочете отримати рецепт, як знайти власне джерело щастя, в тому числі і в стосунках з коханим, поспішайте скачати «Крамниця щастя» Ольги Деркачової. Цей твір розміщений в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі можуть читати онлайн цей проникливий і повчальний роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крамниця щастя» Ольги Деркачової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *