«Крамниця щастя» Ольга Деркачова

«Крамниця щастя» Ольга Деркачова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Крамниця щастя» Ольги Деркачовой

Книга «Крамниця щастя» – красива і меланхолійна історія з присмаком життєвої філософії про справжню суть кохання – вічну тему, оспівану у письменницькій творчості у всі віки та епохи. Ольга Деркачова пропонує уважно придивитися до нашої сучасності, де кохання розквітає всіма фарбами навіть там, де на нього не чекають та скоріше засуджують. У центрі сюжета роману – почуття між студенткою та викладачем, які, попри умовності й стереотипи, стали показником щирості, відвертості й жертовності.

Вона була звичайною студенткою педагогічного факультету, життя якої важко назвати безхмарним. Марина мешкала у гуртожитку та була сиротою, проте не це її бентежило найбільше – дівчина вже звикла до тих «дарів», які підкидала їй доля. Нові переживання та емоції захопили головну героїню книги під час навчання – тоді, коли вона приходила на заняття з математики до Олексія Степановича. Цей молодий, дотепний і розумний викладач та науковець звик до своєї харизми та завжди добивався будь-яких цілей. Що він зробить з коханням Марини – з її тендітним серцем, яке вона готова йому віддати назавжди?

Роман «Красниця щастя» захоплює реалістичністю й драматизмом, влучним описом сьогодення та яскравими і зрозумілими образами головних героїв. Авторка доводить, що щастя – дуже примарна річ, і навіть якщо є всі передумови до нього, раптово з’являються невидимі перешкоди.

У книзі багато міркувань про природу щастя і його підробки, про ілюзії та розчарування, пов’язані з щастям, про співвідношення між щастям і коханням. Поряд зі стосунками Марини та Олексія, що розвиваються досить несподіваним чином, у творі описується «Крамниця щастя» – фірма привітань, що може подарувати справжнісіньке щастя. Але, як часто виявляється, це – лише блискуча обгортка. А що під нею – залежить від кожного з нас.

Якщо ви хочете отримати рецепт, як знайти власне джерело щастя, в тому числі і в стосунках з коханим, поспішайте скачати «Крамниця щастя» Ольги Деркачової. Цей твір розміщений в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі можуть читати онлайн цей проникливий і повчальний роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Курячий бульйон для душі. 101 історія про кохання
Курячий бульйон для душі... Марк Віктор Хансен, Емі Ньюмарк, Джек Кенфілд
Земля загублених
Земля загублених Катерина Калитко
Виправний день
Виправний день Чак Поланік
Облиш мене
Облиш мене Ґейл Форман

Відгуки на книгу «Крамниця щастя» Ольги Деркачовой