«Краса, що не рятує» Павліна Пулу

«Краса, що не рятує» Павліна Пулу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
707 переглядів
707 переглядів

Про книгу «Краса, що не рятує» Павліни Пулу

Книга «Краса, що не рятує» – надзвичайно пронизливий й драматичний роман про втрачені надії та різновиди божевілля, в яких є лише одна причина – нещасне кохання. Головна героїня твору Надька-Верона змушує чоловіків шаленіти та втрачати розум, і у всьому винна її неймовірна врода, на яку вона звикла покладатися ще з самого дитинства. Але, насолоджуючись своєю владою, ця жінка в душі глибоко нещасна: милуючись собою, вона проґавила своє справжнє кохання.

Павліна Пулу розкриває перед читачами неоднозначний й суперечливий образ головної героїні, в якому складно розібратися. Кожна жінка побачить в Надії те, чого вона бажає – жіночу гордість, увагу чоловіків, пошук особистого щастя, прагнення бути вічно молодою та привабливою. Проте в цьому і полягає жіноча філософія – надмірні бажання призводять до нульового результату. Чому головна героїня книги залишилася ні з чим? Який висновок вона зробила, коли на мить зупинилась та озирнулася навкруги?

Роман «Краса, що не рятує» – це гостросюжетна філософська драма про відмінність між чоловіками й жінками. Емоції, почуття, погляд на життя, моральні цінності – всі ці категорії письменниця пропускає через образи головних героїв, змушуючи читачів слідкувати за строкатими перипетіями їхніх доль, затамувавши подих, ставати свідками їхнього внутрішнього переродження. У кожного з них – своя трагедія та можливість вибратися з душевної безодні. Все залежить від того, які шляхи вони обирають…

Мова книги дуже яскрава, насичена цікавими й дотепними епітетами та порівняннями. Починаючи читати онлайн цей оригінальний твір, відчуваєш справжню насолоду від витонченого чуття слова авторки та глибокого психологізму, яким пройняті всі образи персонажів. Незважаючи на те, що кохання є наскрізною темою роману, романтики тут немає – є гірке життя, зіпсовані долі та неочікуваний фінал, який залишить стійкий філософський післясмак.

Рекомендуємо скачати «Краса, що не рятує» Павліни Пулу в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Всі матеріали, що пропонує наш сайт, надаються користувачам безкоштовно й без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Краса, що не рятує» Павліни Пулу

Рекомендації

Відгуки на книгу «Краса, що не рятує» Павліни Пулу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *