«Кращі твори (збірник)» Леся Українка

«Кращі твори (збірник)» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6936 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кращі твори (збірник)» Лесі Українки (анотація)

Книгу «Кращі твори (збірник)» Лесі Українки можна вважати справжнім скарбом, оскільки у ній зібрані найкращі, найвидатніші, найпрекрасніші вірші української поетеси, чия творчість уже багато десятків років дарує насолоду читачам і любителям поезії. По собі письменниця залишила величезну культурну спадщину, яку неможливо оминути увагою. Саме тому у школі вивчаються її вірші і поеми, а її особистістю продовжують захоплюватись не лише українці, бо ж слава її лине далеко за межі рідної країни.

Однозначно варто читати онлайн книгу «Кращі твори (збірник)» Лесі Українки українською мовою кожному, хто любить і цінує поетичне слово, адже у ній є твори «Лісова пісня», «Сон», «Камінний господар» та ще багато інших прекрасних, витончених і глибоко емоційних робіт поетеси.

Життя її було непростим, бо слабке здоров’я створювало чимало труднощів, та тим яскравіше проявляв себе непересічний талант. Окрім того, життя подарувало їй можливість спілкуватись особисто і дуже близько з видатними людьми України, які жили з поетесою в один час.

Великий вплив на Лесю мало вивчення нею великої кількості іноземних мов, що давало можливість читати світову літературу в оригіналі, перекладати її, отримувати нову інформацію. А щоб відчути дух письменниці, торкнутись її душі, пропонуємо скачати книгу «Кращі твори (збірник)» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у нашій віртуальній книгарні.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кращі твори (збірник)» Лесі Українки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Кращі твори (збірник)» Лесі Українки

… сам у сій пустелі пасе думок отари незчисленні.

Нема їм впину, а йому спочинку…

Не маловірна я, занадто вірю,

і віра та мене навік погубить.

О, яка ж то кара

Месією, що світ рятує, бути!

О, яка ж то кара

Месією, що світ рятує, бути!

всім дати щастя і нещасним бути,

нещасним, так, бо вічно одиноким.

Скачати безкоштово книгу «Кращі твори (збірник)» Лесі Українки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кращі твори (збірник)» Лесі Українки

3 відповіді до “Кращі твори (збірник)”

  1. Марина Марина сказав:

    Ще з дитинства я щиро закохана в Лесю Українку, тому була щаслива, коли знайшла на вашому сайті збірку Кращих творів. Мої улюблені твори Лісова пісня та Камінний господар, деякі з творів я читала вперше. Рекомендую.

  2. Мар'яна Мар'яна сказав:

    Ще з дитинства мені подобається класична українська література. Коли на книгого я знайшла збірник «Кращі твори» Лесі Українки дуже зраділа. Твори дуже емоційні та глибокі, мені сподобалось.

  3. Антоніна Антоніна сказав:

    люблю твори Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *