«Красуня» Іван Бунін

«Красуня» Іван Бунін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1142 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Красуня» Івана Буніна (анотація)

Оповідання «Красуня» Івана Буніна увійшло до збірки «Темні алеї», яка писалась автором в еміграції. Всі твори у ній про кохання, яке зображене з різних боків, а також у них висвітлюються болючі моральні проблеми.

Дана робота має невеликий об’єм, але це не применшує її важливість і глибину тих питань, які вона піднімає. Таким твором письменник показує, що не обов’язково писати багато, щоб торкнутись важливих тем і підштовхнути читачів до глибоких роздумів.

Коли ви почнете читати онлайн оповідання «Красуня» Івана Буніна українською мовою, то станете свідками сумної і трагічної історії, у центрі сюжету якої маленький хлопчик і його родина. Хлопчині лише 7 років, але він уже залишився без мами.

Батько-вдівець вирішив знову одружитись, і наречену собі знайшов ніби хорошу – молоду, хазяйновиту, гарну. І все могло би бути добре, якби не її ненависть до сина чоловіка. Чому вона так до нього ставиться, невідомо, є лише сам факт негативного сприйняття.

Життя маленького хлопчика поступово змінюється, він почувається самотнім і покинутим, а рідний батько навіть не намагається за нього заступитись через власну слабкодухість. Яким же буде життя малюка у такій родині, як описує ситуацію письменник, до яких роздумів спонукає? Про все це можна дізнатись, натиснувши скачати оповідання «Красуня» Івана Буніна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому веб-порталі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Красуня» Івана Буніна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Красуня» Івана Буніна українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Красуня» Івана Буніна

Одна відповідь до “Красуня”

  1. Тамара Тамара сказав:

    Красуню Буніна я прочитала мабуть за хвилин 30, не дивлячись на невеликий зміст, вона справді дуже глибока. Мені близька ця тема, в мене також була мачеха, яка мене ненавиділа. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *