«Красиво Обманути» Рома Аріведерчі

«Красиво Обманути» Рома Аріведерчі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
94 переглядів
94 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Красиво Обманути» Роми Аріведерчі (анотація)

Ми з нею не пара. Мені потрібна лагідна, вірна, розумна і чесна дівчина, а не красиве стерво, що ганяється за статками й статусом. Їй потрібний статусний і багатий нікчема, щоб ним крутити й щоб жити без батьківської опіки. Але спершу вона має не вилетіти з нашого вишу за прогули. І я б допоміг, але ж не задарма.

У неї є скромна подруга, яка мені явно підійде. У мене – реферати й курсові, щоб ця гульвіса поздавала хвости.

Вона вважає, що все тримається на обмані. Але хоче, щоб хоча обманювали красиво. Ах так? Та без проблем!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Красиво Обманути» Роми Аріведерчі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Красиво Обманути» Роми Аріведерчі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *