«Краями Грузії. У пошуках скарбу країни вовків» Олексій Бобровников

«Краями Грузії. У пошуках скарбу країни вовків» Олексій Бобровников

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
959 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Краями Грузії. У пошуках скарбу країни вовків» Олексія Бобровникова (анотація)

Цілюще гірське повітря, квітуча земля, п’янке вино, дивовижні легенди, яскраві звичаї та відчайдушна гостинність… Забудьте про час, ви – у Грузії! Разом з автором вирушайте в мандрівку цією неймовірною країною: від Тбілісі до Батумі, з Колхіди до Местії і Вільної Сванетії, гірською Аджарією і країною пшавів… Вісім маршрутів, якими пройшов автор. Чарівні легенди, відомі й малознані. Дивні традиції. Прості та водночас неймовірні люди, які зустрілися на його шляху…

Своєрідний путівник Кавказом, сповнений іскристого гумору та справжньої любові до цієї землі, захопить вас із першої сторінки, і, як і автор, ви до безтями закохаєтесь у країну величних гір, кришталевих джерел і справжніх людей…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Краями Грузії. У пошуках скарбу країни вовків» Олексія Бобровникова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Краями Грузії. У пошуках скарбу країни вовків» Олексія Бобровникова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Краями Грузії. У пошуках скарбу країни вовків» Олексія Бобровникова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *