«Країна гіркої ніжності» Володимир Савович Лис

«Країна гіркої ніжності» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3508 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Країна гіркої ніжності» Володимира Савовича Лиса (анотація)

Книга «Країна гіркої ніжності» – пронизлива сімейна сага про трьох жінок з різних поколінь однієї родини. Володимир Савович Лис запрошує читачів до мандрівки лабіринтом людських доль, що складають історію нашої багатостраждальної держави, починаючи з тридцятих років минулого століття і завершуючи подіями на Майдані Незалежності.

Бабуся Даздраперма, мама Віталія та донька Олеся – кожній з цих героїнь судилося боротися за своє щастя, переступаючи через себе та стереотипи суспільства. Донька чиновника Даздраперма провела дитячі роки в жахливих умовах – у дитячому будинку для дітей ворогів народу. Але й потім доля не пестувала її, закинувши до Волині, де набував сили повстанський рух.

Її доньку Віту, жінку з вразливою душею та витончену прихильницю поезії, спіткало своє випробування – страждати від забороненого кохання до кримінального авторитета Едика. А онука Олеся пройде свій нелегкий шлях, коли до її начебто спокійного життя увірветься Майдан і нещасне кохання.

Роман «Країна гіркої ніжності» – це масштабне полотно, зіткане з драматичних та історичних моментів, які дозволяють краще зрозуміти душу України. Наша країна виступає тут четвертою головною героїнею – разом з жінками вона страждає і радіє, перемагає та летить до прірви, кохає та ненавидить, розплачується за свої помилки.

Образи Даздраперми, Віталії та Олесі уособлюють цілі покоління українців у різні епохи буремного XX століття – саме вони творять історію та наповнюють всі події країни особливою емоційністю та чуттєвістю.

Ця книга буде до вподоби тим, хто хоче відчути душу українського народу та пройти разом з ним усі кола пекла у вигляді воєн, голодування, радянського режиму та відстоювання своєї незалежності. Історичний ракурс допоможе більш об’єктивно подивитися на свою державу та засвоїти уроки, які нам дала мудра історія.

Рекомендуємо вам скачати «Країна гіркої ніжності» Володимира Савовича Лиса на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цю хвилюючу книгу в електронній бібліотеці сайту безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Країна гіркої ніжності» Володимира Савовича Лиса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Країна гіркої ніжності» Володимира Савовича Лиса

Вона не сама, поки називають її ім’я, поки пливуть ці кошлаті хмари, поки тане сніг, з-під якого вже проситься на волю ще невидима трава.

Та й світ надто щасливим не буває за своєю природою, от яка біда. Є білі смуги й смуги чорні. Є люди білих смуг, а є чорних, є просто смугасті […].

Яка ж ціна життя, якщо добрі, правильні, значимі слова не мають доступу до душі, якій адресуються…

Мама її ніколи не била. Хіба словами. Докором – легким, спокійним, майже невагомим, який, проте, вдаряв об лице, роз'їдав душу.

Скачати безкоштово книгу «Країна гіркої ніжності» Володимира Савовича Лиса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Країна гіркої ніжності» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *