«Країна Ірредента. Злодії та Апостоли (збірник)» Роман Іваничук

«Країна Ірредента. Злодії та Апостоли (збірник)» Роман Іваничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Країна Ірредента. Злодії та Апостоли (збірник)» Романа Іваничука

Країна Ірредента – країна, позбавлена можливості до самовідтворення, до самовизначення, до самоутвердження. Увесь її шлях – мов туго натягнута линва між Сициллою і Харибдою. Усе її існування – історія моторошного балансування. Уже з самої назви – що мов палюче тавро – свого твору Роман Іваничук розпочинає вельми нелегкий шлях до пошуків відповіді на ріторичне питання української історії: чому, як трапилося, що народ, наділений потужною креативністю, природним талантом, позбавлений звичайного талану?..

Політичний роман «Країна Ірредента» за своєю композицією нагадує дивний чорно-білий колаж з різних часових пластів українського буття, пронизаних, мов життєдайним світлом, прагненням – попри весь трагізм долі – будь-що ВІДБУТИСЯ.

Повість «Злодії та Апостоли» начебто схожа на пораду – як треба шукати свого родоводу. Та водночас у творі постає панорамна картина історії Гуцульщини на чотирьохсотлітньому відтинку часу із звичаями, віруваннями, мовою та ментальністю горян, духовний світ яких сьогодні зазнав поважних зовнішніх змін, проте у своїй суті залишився предковічним. Фабула повісті ґрунтується на реальному житті гуцулів, однак автор розкошує домислом, що надає творові романтичного шарму.

Завантажити безкоштовно книгу «Країна Ірредента. Злодії та Апостоли (збірник)» Романа Іваничука

Рекомендації

Різник із Городоцької
Різник із Городоцької Андрій Анатолійович Кокотюха
Печера
Печера Марина та Сергій Дяченко
Маруся
Маруся Василь Шкляр
Тінь сови
Тінь сови Василь Шкляр

Відгуки на книгу «Країна Ірредента. Злодії та Апостоли (збірник)» Романа Іваничука

Комментарии для сайта Cackle