«Країна неслухняних дітей» Валентина Кохан

«Країна неслухняних дітей» Валентина Кохан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2032 переглядів
2032 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Країна неслухняних дітей» Валентини Кохан (анотація)

Валентину Кохан можна сміливо віднести до нових зірок на небі української дитячої літератури. І важливою для письменниці, в цьому контексті, стала книга «Країна неслухняних дітей», що захопила дітей своєю оригінальною подачею та візуалізацією, за яку відповідала Юлія Гречух, а батьки отримали нову можливість поповнити дитячу бібліотеку. Візуалізація, яку активно використала авторка, – це чудовий інструмент, що дозволяє перехопити увагу юного читача, та відірвати її від смартфону і перенести на книгу.

Історія переносить головного героя і читачів до нового, дивного світу, де будуть відбуватися події всієї історії. Тут можна робити все що завгодно: тут нема дорослих, можна досхочу їсти солодощі та бешкетувати.

В головному героєві діти зможуть легко впізнати самих себе, що дозволить їм з ще більшою цікавістю читати історію, адже в нього теж часто бувають непорозуміння, або ж навіть сварки з батьками. Цей сюжет дозволяє як дитині, так і батькам по-іншому подивитись на сімейні чвари, та, можливо, зробити їх дуже рідким явищем в своїй сім’ї.

Разом з тим, чудово змальовані та описані пригоди Данилка, а саме так звуть головного героя, точно не дадуть дітям нудьгувати, читаючи історію. Щодо останньої, то вона написана в кращих традиціях казок ХХ століття, тому навіть батьки зможуть пригадати, що вони читали в дитинстві. Сюжети Кохан роблять головне – вчать свою аудиторію тим моральним цінностям, що стануть їм у пригоді як прямо тут та зараз, так і в їхньому майбутньому, що неймовірно важливо для таких історій.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Країна неслухняних дітей» Валентини Кохан українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Країна неслухняних дітей» Валентини Кохан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *