«Країна розваг» Стівен Кінг

«Країна розваг» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
437 переглядів
437 переглядів

Про книгу «Країна розваг» Стівена Кінга

Книга «Країна розваг» – один з нетипових творів Стівена Кінга. Тут всесвітньо відомий Король жахів заглиблює читача не в напружену атмосферу кривавих подій з потойбічними силами, а в приємну ностальгію по дитячим розвагам і, здавалося б, давно забутим емоціям. Проте у цьому романі є все необхідне для захоплюючого читання – інтрига стосовно пошуку вбивці, поступове розкриття загадкових образів головних персонажів, нотки містики, напружені сцени порятунку випадкових свідків.

Починаючи читати онлайн твір, потрапляєш до надзвичайно світлого і радісного місця – парка під назвою «Країна розваг». Саме сюди приїжджає головний герой книги – двадцятиоднорічний студент Девін Джонс, щоб заробити грошей на літніх канікулах.

Проте він навіть не здогадується, що це веселе місце, сповнене дитячого сміху, приховує в собі жахливі таємниці. Сезонна робота перетворюється в нав’язливу ідею розібратися з дивним вбивством, скоєним на території парку розваг, і Девін затримується тут, щоб з’ясувати всі подробиці містичних і кримінальних подій.

Дана книга більше нагадує теплі душевні історії, ніж жахливі трилери, що викликають неприємні емоції. Якщо ви вирішите скачати «Країна розваг» Стівена Кінга, ви відчуєте приємну ностальгію за дитячими й юнацькими роками, про які розповідає головний герой.

Атмосферність і тонкий психологізм – сильні сторони автора, і навіть у таких світлих історіях Стівен Кінг змушує читача відчути потужний емоційний сплеск. Романтизм, який пронизує твір «Країна розваг» з першої до останньої сторінки, відбивається зворушливою історією кохання, музичними експериментами тогочасної американської молоді, першим сексуальним досвідом…

Чи вдасться Девіну розкрити головну таємницю парка? Чи врятує юнак потенційних жертв дитячих атракціонів? Ці питання не дають спокою до останньої сторінки твору, де на читача чекає вражаючий фінал. Поспішайте знайти цей яскравий роман в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми надаємо матеріали для скачування у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Країна розваг» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *