«Країна снігу» Ясунарі Кавабата

«Країна снігу» Ясунарі Кавабата

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
66 переглядів
66 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Країна снігу» Ясунарі Кавабати (анотація)

Бажання стати письменником у Ясунарі Кавабати прокинулося у дванадцять років, і він не змінив свого рішення. Зі середньої школи він почав вивчати літературу і продовжив це заняття в Токійському університеті на факультеті англійської літератури.

До збірки «Країна снігу» увійшли три відомі твори Кавабати. Перший з них – «Танцівниця з Ідзу» приніс авторові успіх та визнання у 1925 році. В інших автор розповідає про складні відносини старої гейші та міського гульвіси, про мистецтво японської чайної церемонії та інших споконвічно-японських тем. За чудові повісті, гідні прочитання, за тонкий ліризм Ясунарі Кавабата отримав багато премій, у тому числі Нобелівську.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Країна снігу» Ясунарі Кавабати українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Країна снігу» Ясунарі Кавабати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *