«Крейдяна Людина» С. Дж. Тюдор

«Крейдяна Людина» С. Дж. Тюдор

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Крейдяна Людина» С. Дж. Тюдора

Роман «Крейдяна Людина» – захоплюючий детектив з присмаком містичного трилера. З перших сторінок цієї атмосферної книги потрапляєш до невеличкого містечка, що здригається від кількох страшних вбивств. П’ятеро підлітків впритул наближаються до одного з них – вони знаходять у лісі вбиту жінку з дивним посланням від вбивці: зображенням крейдяної людини. Цей символ стає відправною точкою страждань і випробувань, що випали на долю головних героїв. Здавалося б, той злочин було розкрито і про нього всі забули. Проте через тридцять років це зло повернулося…

Старі друзі зустрілися знову – і ця зустріч Едді, Нікі, Гейва, Міккі і Хоппо була не згадуванням приємних часів дитинства, а поверненням до підліткових жахів. Один з них говорить, що знає, хто вбив Ельзу тридцять років тому. Наступного дня його також знаходять вбитим, і біля нього знову цей загадковий символ – крейдяний чоловічок.

Чоловіки розуміють – жахіття повертаються, і тільки вони зможуть знайти головного злодія, склавши всі частинки свого минулого в єдиний пазл. Якщо ви хочете пройти разом з головними героями цей небезпечний шлях, роблячи шокуючі відкриття, пропонуємо скачати «Крейдяна Людина» С. Дж. Тюдор.

У книзі переплітаються кілька сюжетних ліній, кожна з яких має свої розгалуження. Починаючи читати онлайн цей строкатий твір, пірнаєш у розмаїття жанрів та історій, нелегких доль і різних характерів, які, поєднуючись у вирі динамічних подій, змушують читача робити власне розслідування. С. Дж. Тюдор показала зв’язок минулого та сучасного досить оригінально і несподівано – пропускаючи час крізь призму містичних жахіть і підсвідомості. Деякі життєві спостереження і думки, що прикрашають сюжетну лінію, можна віднести до влучних і мудрих афоризмів.

Одна з ключових думок, яку письменниця пронесла крізь весь сюжет роману – суперечливість кожного з нас. В нашому «Я» сполучаються темні і світлі сторони, і лише той, хто може визнавати свої помилки, максимально наближається до істини. Усі бажаючі знайдуть книгу «Крейдяна Людина» в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Ви маєте змогу отримати цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Коли прокидається сила
Коли прокидається сила Роман Росіцький
Її
Її Сергій Мисько
Еге ж…
Еге ж… Сергій Мисько
Холодні шляхи
Холодні шляхи Марія Берберфіш

Відгуки на книгу «Крейдяна Людина» С. Дж. Тюдора