«Крістіна» Стівен Кінг

«Крістіна» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10389 переглядів
10389 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Крістіна» Стівена Кінга (анотація)

Роман “Крістіна” – черговий літературний шедевр від легендарного майстра містики й жахів Стівена Кінга. Ця книга, як і інші геніальні твори письменника, змушує читача задуматися над однією з найгостріших проблем у нашому суспільстві – самотністю та її страшними наслідками.

Головний герой книги Арні – сором’язливий сімнадцятирічний хлопець-невдаха. Він страждає від цькування у школі та не може знайти спокою вдома, бо батьки не звертають на Арні уваги або пригнічують його ще більше, ніж однокласники.

І ось нарешті в його житті з’явилася Вона – його порятунок і можливість одразу змінитися, відчувши весь смак життя. Це – Крістіна, в яку він закохався з першого погляду. Тепер Арні присвячував своїй коханій весь час, вкладав у неї купу грошей і дозволив їй розпоряджатися своїм життям.

Ця любов була взаємною. Тепер той, хто не згоден з вибором Арні, пожалкує про це. А все тому, що Крістіна – не дівчина, а породжена злом безжальна машина-вбивця. Вона як ніхто інший розуміла свого хазяїна – нарешті прийшов час помсти за його образи та глузування…

Стівен Кінг підводить до містичних моментів і загадкового напруження поступово, ніби перевіряючи витримку читача та готуючи його до цілої низки несподіваних жахіть. Починаючи читати твір, потрапляєш до звичайного побуту школярів, стаєш свідком їхніх непростих стосунків між собою та з батьками – і раптом моторошна містика вривається до повсякденності. Атмосфера, створена у романі “Крістіна”, огортає страхом і не відпускає до останніх рядків.

Поряд з основною сюжетною лінією автор додає “перчинки” в образі загадкового Лебея – колишнього володаря страшного “Плімута” 1958 року випуску. Його поява в житті Арні – ще одна хвиля містики, що розпалила й без того неспокійну обстановку до крайньої межі.

У цьому інтригуючому і нібито фантастичному сюжеті Стівен Кінг доносить важливу думку – речі можуть легко замінити найрідніших людей, ставши їхніми конкурентами. Так сталося і з Арні – він нарешті знайшов кому віддати свої почуття і самого себе, навіть не помічаючи, що відбувається навколо нього. Книгу “Крістіна” варто скачати й прочитати, щоб зрозуміти психологію вигнанців суспільства та замислитися над цінністю людських стосунків.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Крістіна» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Крістіна» Стівена Кінга

Люди потому боятся взрослеть, что не хотят расставаться с маской, к которой они привыкли, и примерять другую. Если быть ребёнком – значит учиться жить, то становиться взрослым – значит учиться умирать.

Они не желают, чтобы я вырос, потому что не хотят видеть, как становятся старыми.

Алкоголь – вот наиболее вульгарный и опасный из всех когда-либо изобретенных наркотиков. И он не запрещен законом.

В дождливые дни, до той поры, когда я первый раз влюбился, мои мысли прежде всего обращались к Эрни, потому что он знал, как извлечь толк из дождливых дней. Может быть, это один из способов узнать по-настоящему одиноких людей.., они всегда могут придумать, чем заняться в дождливые дни. И вы всегда можете позвать их. Они всегда дома. Всегда.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крістіна» Стівена Кінга

2 відповіді до “Крістіна”

  1. Ніна Ніна сказав:

    Дідусь Кінг, саме так я його завжди називаю. Його твори давно покорили моє серце, особливим скарбом в моїй колекції є «Крістіна». Спочатку я здивувалась, невже він написав романтичний роман, але згодом я зрозуміла, що не все так просто. Рекомендую.

  2. Андрій Андрій сказав:

    Як фанат творчості Кінга, я не міг оминути книгу «Крістіна». Це напевно одна з найзаплутаніших історій, які я прочитав. Машина-вбивця, серйозно? І знаєте, я реально в це повірив. Рекомендую скачати, книга цікавенька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *