«Крістіна» Стівен Кінг

«Крістіна» Стівен Кінг

  • Назва: Крістіна
  • Письменник: Стівен Кінг
  • Рік: 1983
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Жахи і Містика
  • ISBN: 978-617-12-2933-4,978-617-12-2930-3,978-617-12-2479-7
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2137 переглядів
2137 переглядів

Про книгу «Крістіна» Стівена Кінга

Роман “Крістіна” – черговий літературний шедевр від легендарного майстра містики й жахів Стівена Кінга. Ця книга, як і інші геніальні твори письменника, змушує читача задуматися над однією з найгостріших проблем у нашому суспільстві – самотністю та її страшними наслідками.

Головний герой книги Арні – сором’язливий сімнадцятирічний хлопець-невдаха. Він страждає від цькування у школі та не може знайти спокою вдома, бо батьки не звертають на Арні уваги або пригнічують його ще більше, ніж однокласники.

І ось нарешті в його житті з’явилася Вона – його порятунок і можливість одразу змінитися, відчувши весь смак життя. Це – Крістіна, в яку він закохався з першого погляду. Тепер Арні присвячував своїй коханій весь час, вкладав у неї купу грошей і дозволив їй розпоряджатися своїм життям.

Ця любов була взаємною. Тепер той, хто не згоден з вибором Арні, пожалкує про це. А все тому, що Крістіна – не дівчина, а породжена злом безжальна машина-вбивця. Вона як ніхто інший розуміла свого хазяїна – нарешті прийшов час помсти за його образи та глузування…

Стівен Кінг підводить до містичних моментів і загадкового напруження поступово, ніби перевіряючи витримку читача та готуючи його до цілої низки несподіваних жахіть. Починаючи читати твір, потрапляєш до звичайного побуту школярів, стаєш свідком їхніх непростих стосунків між собою та з батьками – і раптом моторошна містика вривається до повсякденності. Атмосфера, створена у романі “Крістіна”, огортає страхом і не відпускає до останніх рядків.

Поряд з основною сюжетною лінією автор додає “перчинки” в образі загадкового Лебея – колишнього володаря страшного “Плімута” 1958 року випуску. Його поява в житті Арні – ще одна хвиля містики, що розпалила й без того неспокійну обстановку до крайньої межі.

У цьому інтригуючому і нібито фантастичному сюжеті Стівен Кінг доносить важливу думку – речі можуть легко замінити найрідніших людей, ставши їхніми конкурентами. Так сталося і з Арні – він нарешті знайшов кому віддати свої почуття і самого себе, навіть не помічаючи, що відбувається навколо нього. Книгу “Крістіна” варто скачати й прочитати, щоб зрозуміти психологію вигнанців суспільства та замислитися над цінністю людських стосунків.

Цитати з книги «Крістіна» Стівена Кінга

Если быть ребенком – значит учиться жить, то быть взрослым – значит учиться умирать

Я думаю, у каждого или у каждой есть что-то вроде навозной лопаты, которой в моменты стрессов и неприятностей вы начинаете копаться в себе, в своих мыслях и чувствах. Избавьтесь от нее. Сожгите ее. Иначе вырытая вами яма достигнет глубин подсознания, и тогда по ночам из нее будут выходить мертвецы.

Люди потому боятся взрослеть, что не хотят расставаться с маской, к которой они привыкли, и примерять другую. Если быть ребёнком – значит учиться жить, то становиться взрослым – значит учиться умирать.

Они не желают, чтобы я вырос, потому что не хотят видеть, как становятся старыми.

Завантажити безкоштовно книгу «Крістіна» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крістіна» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *