«Крізь безодню до світла» Алла Рогашко

«Крізь безодню до світла» Алла Рогашко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1312 переглядів
1312 переглядів

Про книгу «Крізь безодню до світла» Алли Рогашко

Книга «Крізь безодню до світла» – чаруюча і пронизлива історія про ті метаморфози, на які спроможне кохання. Цей роман – не просто життєва драма з переплетінням людських доль, а справжній витвір художнього мистецтва, в якій знайшлося місце літнім, осіннім, зимовим і весняним пейзажам.

Головні героїні книги Віра, Мар’яна та Христина – три подруги, яких об’єднує лише одне – прагнення до особистого щастя. І ось доля нарешті зробила їм чарівний дарунок – навесні, коли прокинулася природа, серця дівчат також почали витанцьовувати в такт весняного вітру. Нарешті кожна з трьох подруг зустріла своє кохання. Проте це – лише початок цієї історії, сумної та радісної одночасно, з великими втратами, розчаруваннями та несамовитим щастям.

Алла Рогашко дуже витончено та незвичайно зобразила кохання – воно пройшло цілий природний цикл, на кожному з етапів даруючи головним героям неабиякий емоційний досвід. Людина і природа сплелися в тісних обіймах; в кожної з них є своя душа, свої слабкості і сильні сторони. У цьому тандемі почуття сягають найглибшів куточків, розчиняючись без останку.

Починаючи читати онлайн цей глибокий твір, бачиш всі відтінки кохання, його зміни та перетворення, різнокольорові дотики до душі. Влітку це – спекотні ночі кохання та іноді – дощові дні й короткочасні бурхливі грози, восени – багатий врожай сподівань і надій. Що принесе закоханим дівчатам зима – холод і самотність чи затишок домашнього вогнища – ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Крізь безодню до світла» Алли Рогашко.

Книга написана проникливою та соковитою мовою – емоції головних героїв тісно переплітаються з яскравим описом природної краси. Авторка блискуче передала настрій трьох подруг засобами художнього слова, занурюючи читача у світ романтики та мальовничої природи. Проте поряд з цим у сюжеті знайшлися і побутові проблеми, негаразди й приховані таємниці – все те, чого вистачає в нашій щоденній жорстокій реальності.

Ви можете знайти роман «Крізь безодню до світла» в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Всім бажаючим отримати цей твір ми пропонуємо його у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Крізь безодню до світла» Алли Рогашко

Все лине до світла… Особливо те, що приречене жити в пітьмі. Йому особливо гостро хочеться того, чого воно позбавлене. В той час як ті, що живуть у світлі, його не помічають. Для них воно звичне, повсякденне. Жорстока іронія….

У брехню повірити легше. Вона якась…реальніша, чи що. А правда зазвичай неймовірна. Правди взагалі не люблять. Бо іноді вона буває і жорстокою, такою, що може вбити.

Коли рухаєшся в неправильному напрямку, витрачаючи намарно енергію, то й рух цей марний, усе життя намарне.

Немає такого компаса, який би вимірював правильність чи хибність життєвого напрямку. Ти просто рухаєшся в потоці часу й отримуєш те, на що заслуговуєш. От і все.

Завантажити безкоштовно книгу «Крізь безодню до світла» Алли Рогашко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крізь безодню до світла» Алли Рогашко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *