«Крізь безодню до світла» Алла Рогашко

«Крізь безодню до світла» Алла Рогашко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1708 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Крізь безодню до світла» Алли Рогашко (анотація)

Книга «Крізь безодню до світла» – чаруюча і пронизлива історія про ті метаморфози, на які спроможне кохання. Цей роман – не просто життєва драма з переплетінням людських доль, а справжній витвір художнього мистецтва, в якій знайшлося місце літнім, осіннім, зимовим і весняним пейзажам.

Головні героїні книги Віра, Мар’яна та Христина – три подруги, яких об’єднує лише одне – прагнення до особистого щастя. І ось доля нарешті зробила їм чарівний дарунок – навесні, коли прокинулася природа, серця дівчат також почали витанцьовувати в такт весняного вітру. Нарешті кожна з трьох подруг зустріла своє кохання. Проте це – лише початок цієї історії, сумної та радісної одночасно, з великими втратами, розчаруваннями та несамовитим щастям.

Алла Рогашко дуже витончено та незвичайно зобразила кохання – воно пройшло цілий природний цикл, на кожному з етапів даруючи головним героям неабиякий емоційний досвід. Людина і природа сплелися в тісних обіймах; в кожної з них є своя душа, свої слабкості і сильні сторони. У цьому тандемі почуття сягають найглибшів куточків, розчиняючись без останку.

Починаючи читати онлайн цей глибокий твір, бачиш всі відтінки кохання, його зміни та перетворення, різнокольорові дотики до душі. Влітку це – спекотні ночі кохання та іноді – дощові дні й короткочасні бурхливі грози, восени – багатий врожай сподівань і надій. Що принесе закоханим дівчатам зима – холод і самотність чи затишок домашнього вогнища – ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Крізь безодню до світла» Алли Рогашко.

Книга написана проникливою та соковитою мовою – емоції головних героїв тісно переплітаються з яскравим описом природної краси. Авторка блискуче передала настрій трьох подруг засобами художнього слова, занурюючи читача у світ романтики та мальовничої природи. Проте поряд з цим у сюжеті знайшлися і побутові проблеми, негаразди й приховані таємниці – все те, чого вистачає в нашій щоденній жорстокій реальності.

Ви можете знайти роман «Крізь безодню до світла» в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Всім бажаючим отримати цей твір ми пропонуємо його у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Крізь безодню до світла» Алли Рогашко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Крізь безодню до світла» Алли Рогашко

Все лине до світла… Особливо те, що приречене жити в пітьмі. Йому особливо гостро хочеться того, чого воно позбавлене. В той час як ті, що живуть у світлі, його не помічають. Для них воно звичне, повсякденне. Жорстока іронія….

У брехню повірити легше. Вона якась…реальніша, чи що. А правда зазвичай неймовірна. Правди взагалі не люблять. Бо іноді вона буває і жорстокою, такою, що може вбити.

Коли рухаєшся в неправильному напрямку, витрачаючи намарно енергію, то й рух цей марний, усе життя намарне.

Немає такого компаса, який би вимірював правильність чи хибність життєвого напрямку. Ти просто рухаєшся в потоці часу й отримуєш те, на що заслуговуєш. От і все.

Скачати безкоштово книгу «Крізь безодню до світла» Алли Рогашко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крізь безодню до світла» Алли Рогашко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *