«Крізь сотні сумнівів я йду до тебе…» Василь Стус

Вірш «Крізь сотні сумнівів я йду до тебе…» Василь Стус

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1458 переглядів
1458 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Крізь сотні сумнівів я йду до тебе…» Василя Стуса

Крізь сотні сумнівів я йду до тебе,
добро і правдо віку. Через сто
зневір. Моя душа, запрагла неба,
в буремнім леті держить путь на стовп
високого вогню, що осіянний
одним твоїм бажанням. Аж туди,
де не лягали ще людські сліди,
з щовба на щовб, аж поза смертні грані
людських дерзань, за чорну порожнечу,
де вже нема ні щастя, ні біди.
І врочить порив: не спиняйся, йди,
То — шлях правдивий. Ти — його предтеча.

Аналiз вiрша «Крізь сотні сумнівів я йду до тебе…» Василя Стуса

Вірш «Крізь сотні сумнівів я йду до тебе» Василя Стуса було написано 26 січня 1972 року. Це ліричний твір, у якому розповідається про людину, що обрала залишатись собою за будь-яких життєвих обставин, керуючись правдою і справедливістю. Головний герой свідомо обирає шлях, на якому є світло, добро і справжня краса.

Особа, від імені якої ведеться розповідь, у певний момент опиняється у ситуації нестабільності, коли її духовні пошуки та домагання заводять у глухий кут, через що починаються сумніви у правильності вибору життєвого шляху. На щастя, герою вистачає сили духу і мудрості, щоб не зневіритись остаточно і не втратити вірний напрямок руху. Це приклад незламності і істинної людяності.

Поет використовує епітети, метафори, гіперболи та інші художні засоби у даному творі, а також звертається до образів-символів, які є втіленням духовних прагнень людини. Поет добре розуміє, що на шляху, який ним обрано, яким би світлим він не був, будуть траплятись перепони у вигляді сумнівів і моментів зневіри.

Та здаватись не можна, а потрібно рухатись лише вперед, прокладаючи дорогу для себе і для тих, хто піде за ним слідом. А правда буде служити тим «маяком», який освітлює шлях і веде до мети. Основою для написання цієї поезії стали духовність та гуманізм, ідеї яких були дуже близькими поету.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Крізь сотні сумнівів я йду до тебе…» Василя Стуса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Крізь сотні сумнівів я йду до тебе…» Василя Стуса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Крізь сотні сумнівів я йду до тебе…» Василя Стуса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Крізь сотні сумнівів я йду до тебе…» Василя Стуса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *