«Кров на снігу ІІ: Ще більше крові» Ю Несбьо

«Кров на снігу ІІ: Ще більше крові» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1131 переглядів
1131 переглядів

Про книгу «Кров на снігу ІІ: Ще більше крові» Ю Несбьо

Ю Несбьо – талановитий норвезький письменник, який не перестає захоплювати своїми блискучими інтелектуальними детективами. Його книга «Кров на снігу II: Ще більше крові» є другою частиною дилогії «Кров на снігу». Цей пронизливий психологічний трилер продовжує ще глибше розкривати грані таланту автора.

В центрі сюжету книги опиняється Ульф – непримітний та дивний чоловік з дуже тонкою душевною організацією. Він не може підняти руку на жінку, надто часто закохується, щоб жити спокійно і без нервових потрясінь. Проте є в портреті цього «джентльмена» один штрих – він вбивця. Правда, він називає себе кілером-невдахою, адже майстерно вбивати так і не навчився. Найбільша його невдача – помилкове вбивство не тієї людини, яку йому замовляли. Тепер Ульфу прийдеться відчути на собі, що значить бути жертвою, та самому ховатися від найманого вбивці.

Головний герой роману «Кров на снігу II: Ще більше крові» переховується від переслідування у невеличкому північному селищі та звикає до нового способу життя. Тут читач дізнається багато цікавого не тільки про колорит та побут північного народу, а й про внутрішній світ Ульфа, його побоювання та сподівання. Не дивно, що після пережитої драми чоловік не поспішає заводити близькі стосунки з жінками. Автор у звичному для нього стилі наповнив кожну сторінку напруженим очікуванням якоїсь шаленої біди. Здається, що ось-ось Ульфа дістане наркоторговець на прізвисько Рибак, який хоче помститися йому за вкрадені гроші…

«Родзинкою» всіх книг Несбьо є дуже реалістичні головні персонажі зі своїми слабкостями та недоліками. Автор не намагається їх виправдати або зробити суперменами, яким і море по коліна, а кидає в жорстоке протистояння з долею. Тим не менш їм віриш і співчуваєш, намагаючись пройнятися їхніми емоціями, в чомусь засуджуєш або радієш за їхні перемоги, але ніколи не ставишся до них байдуже. Ульф – один з найяскравіших прикладів таких літературних героїв.

Якщо ви хочете поповнити свою колекцію творів геніального норвезького письменника, пропонуємо читати онлайн або скачати роман Ю Несбьо «Кров на снігу II: Ще більше крові» у форматах fb2, txt, epub або rtf абсолютно безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Кров на снігу ІІ: Ще більше крові» Ю Несбьо

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кров на снігу ІІ: Ще більше крові» Ю Несбьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *