«Круговерть» Василь Стус

«Круговерть» Василь Стус

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2614 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Круговерть» Василя Стуса (анотація)

Книга «Круговерть» Василя Стуса є поетичною збіркою, яка входила у ранню редакцію «Зимових дерев» і була третьою частиною цієї великої збірки. Для «Круговерті» характерні філософські роздуми про світову красу та заклики до боротьби духа.

Спочатку планувалося самостійне видання збірки. Але підчас кропіткої роботи над новою збіркою «Зимові дерева» поет просто підклав твори «Круговерті» до неї, а деякі з них безслідно пропали. Пізніше завдяки рецензії Миколи Нагнибіди стосовно «Круговерті» і текстологічних досліджень збірка була частково відновлена.

У своєму критичному розборі Нагнибіда зазначав, що його дуже здивувало вміння молодого поета відмежуватись від героїчних і драматичних подій тогодення, повністю побудованих на почутті суспільного колективізму та загальних інтересів. Стус міг цілковито зануритися у власні, відмежовані від усього цього переживання.

Інакше кажучи, це була критика від сучасника Стуса, який не розумів такої вираженої самобутності автора. Тим не менш, сьогодні сповна можна відмітити красу ліричної філософії поета у віршах збірки.

Завдяки нашій електронній бібліотеці ви маєте змогу читати онлайн книгу «Круговерть» Василя Стуса українською мовою. А щоб скачати книгу «Круговерть» Василя Стуса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), треба обрати зручний формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Круговерть» Василя Стуса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Круговерть» Василя Стуса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Круговерть» Василя Стуса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Круговерть» Василя Стуса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Круговерть» Василя Стуса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *