«Крук і лисиця» Езоп

«Крук і лисиця» Езоп

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1494 переглядів

Короткий зміст книги «Крук і лисиця» Езопа (анотація)

Вірш «Крук і лисиця» Езопа є байкою, де автор через призму тварин показує та висміює негативні риси людей. Бездумна щирість та доброта не завжди є позитивними рисами людей. Часто знаходяться люди, що грають на цих почуттях, намагаючись отримати вигоду в першу чергу для себе. Автор вчить своїх читачів, в більшості дітей, що не потрібно наївно довіряти незнайомцям, а дивитись глибше в суть справ. Разом з тим, варто об’єктивно оцінювати те, наскільки сильним ти є насправді.

Герої байки окреслені в назві. Обидва герої не є дуже позитивними взірцями для поведінки, але саме через них Езоп показує, що є добрим, а що поганим. Сюжет такий, що Крук краде м’ясо у Лисиці та летить на дерево. Та, очевидно що не може його дістати, тому вдається до хитрощів.

Лисицця починає вихваляти птаха, всіляко підкреслюючи його «особливість». Вона навіть каже, що тому би в королі годилось стати, а не на деревах сидіти. Читати вірш «Крук і лисиця» Езопа українською мовою варто дітям, тому що вони ще тільки формують свій погляд на світ, а легка і зрозуміла історія з чіткою мораллю стане їм в пригоді.

Вихваляючи птаха, Лисиця зауважує, що той міг би все, якби ж тільки голос мав. А Крук тим часом все ще сидить з м’ясом, але піддається під вагою лестощів Лисиці, та випускає здобич, щоб довести, що в нього є голос. А що було далі, можна прочитати у вірші.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Крук і лисиця» Езопа та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Крук і лисиця» Езопа: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Крук і лисиця» Езопа і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Крук і лисиця» Езопа українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крук і лисиця» Езопа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *