«Крута Адель у Країні Неказок» Антуан Доле (Містер Тан), Діан Ле Феєр

«Крута Адель у Країні Неказок» Антуан Доле (Містер Тан), Діан Ле Феєр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
113 переглядів
113 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Крута Адель у Країні Неказок» Антуана Доле, Діан Ле Феєр (анотація)

Приєднуйтеся до великої пригоди в Країні Неказок разом із Крутою Адель!

Адель потрапляє в Країну Неказок — чарівний світ, де кожен може втілити свої мрії! Але вибухова слава тієї, що прозвали принцесою Барбекю, ніяк не вписується в нібито спокійне життя мешканців Чаролівства… Ця непокірна вдача допоможе їй вижити в мімішності дивного світу, де принци розкошують, поки маленькі принцеси-суперниці капостять одна одній, щоб зібрати найбільше очок-усмішок і стати героїнями.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Крута Адель у Країні Неказок» Антуана Доле, Діан Ле Феєр українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крута Адель у Країні Неказок» Антуана Доле, Діан Ле Феєр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *