«Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» Джен Сінсеро

«Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» Джен Сінсеро

  • Назва: Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну
  • Письменник: Джен Сінсеро
  • Рік: 2013
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанри: Самовдосконалення, Особистісний ріст
  • ISBN: 978-617-12-3826-8, 978-617-12-3825-1, 978-617-12-3216-7, 978-0-7624-4769-5
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2806 переглядів
2806 переглядів

Про книгу «Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» Джен Сінсеро

Книга “Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну” – справжній прорив у сфері психології саморозвитку. Цю працю можна вважати найзухвалішою та на найвідвертіша з усіх творів, які спонукають людину до внутрішніх змін. Її авторка Джен Сінсеро ділиться своїм життєвим досвідом та пропонує читачеві перевірену систему різних вправ і методик, яка допомогла їй самій стати успішною та багатою.

Читати книгу “Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну” дуже легко та приємно – автор не давить повчаннями та моралізаторством, не пропонує аналізувати складні наукові поняття. Основна мета праці – приголомшити давно знаними істинами та дати потужний мотиваційний поштовх змінювати своє життя.

Завдяки незвичайній манері письма цей твір діє на читача майже гіпнотично. Сміливий та дотепний гумор і самоіронія, відверте розкриття автором своїх складнощів і негараздів, влучні мотиваційні афоризми, струнка система викладу матеріалу – все це змушує проковтнути книгу залпом.

Розповідь починається з того, що колись Джен Сінсеро була не дуже успішним фрілансером та навіть не мала власного житла. Все змінилося після сорока років – жінка накопичила достатню кількість психологічних методик з різних тренінгів та обрала для себе двадцять п’ять найбільш переконливих підходів.

Більшу частину технік вона піддала нищівній критиці, вважаючи їх примітивним маркетингом. Втілюючи у життя обрані правила, Джен з подивом помітила, що все почало кардинально змінюватися. Сьогодні авторка є всесвітньо відомою письменницею, блискучим оратором та коучем.

Основна цінність праці “Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну” полягає у великій кількості практичних рекомендацій та порад. Якщо ви вирішите скачати й прочитати цю книгу, ви дізнаєтеся, як навчитися любити себе з усіма недоліками та слабкостями, як досягти своєї мрії, навіть якщо в вас немає грошей, як стати багатим та жити на повну, а головне – як наповнити своє життя одним лише позитивом. Проте пам’ятайте головне правило – чітко виконувати всі настанови автора.

Скачати безкоштово книгу «Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» Джен Сінсеро

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» Джен Сінсеро

Одна відповідь до “Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну”

  1. ВоГниК ВоГниК сказав:

    Книга, м’яко кажучи, не вразила. Можливо, авторка включила в книгу прихований посил, і мала на меті допомогти читачеві, але її методи і погляди викликали у мене, лише, розчарування. Якщо ви бачите, що світ втратив барви, робота стала нудною і ненависною, сім’я, друзі, колеги лише дратують вас, зверніться за допомогою до лікаря, бо за певний час депресія зникне, а безробіття, зіпсовані стосунки з близькими залишаться. Подушка, фінансової, безпеки, грамотний розподіл часу і саморозвиток— ключі до стабільного і фінансово/емоційно забезпеченого майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *