«Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» Джен Сінсеро

«Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» Джен Сінсеро

  • Назва: Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну
  • Письменник: Джен Сінсеро
  • Рік: 2013
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанри: Самовдосконалення, Особистісний ріст
  • ISBN: 978-617-12-3826-8, 978-617-12-3825-1, 978-617-12-3216-7, 978-0-7624-4769-5
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» Джен Сінсеро

Книга “Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну” – справжній прорив у сфері психології саморозвитку. Цю працю можна вважати найзухвалішою та на найвідвертіша з усіх творів, які спонукають людину до внутрішніх змін. Її авторка Джен Сінсеро ділиться своїм життєвим досвідом та пропонує читачеві перевірену систему різних вправ і методик, яка допомогла їй самій стати успішною та багатою.

Читати книгу “Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну” дуже легко та приємно – автор не давить повчаннями та моралізаторством, не пропонує аналізувати складні наукові поняття. Основна мета праці – приголомшити давно знаними істинами та дати потужний мотиваційний поштовх змінювати своє життя.

Завдяки незвичайній манері письма цей твір діє на читача майже гіпнотично. Сміливий та дотепний гумор і самоіронія, відверте розкриття автором своїх складнощів і негараздів, влучні мотиваційні афоризми, струнка система викладу матеріалу – все це змушує проковтнути книгу залпом.

Розповідь починається з того, що колись Джен Сінсеро була не дуже успішним фрілансером та навіть не мала власного житла. Все змінилося після сорока років – жінка накопичила достатню кількість психологічних методик з різних тренінгів та обрала для себе двадцять п’ять найбільш переконливих підходів.

Більшу частину технік вона піддала нищівній критиці, вважаючи їх примітивним маркетингом. Втілюючи у життя обрані правила, Джен з подивом помітила, що все почало кардинально змінюватися. Сьогодні авторка є всесвітньо відомою письменницею, блискучим оратором та коучем.

Основна цінність праці “Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну” полягає у великій кількості практичних рекомендацій та порад. Якщо ви вирішите скачати й прочитати цю книгу, ви дізнаєтеся, як навчитися любити себе з усіма недоліками та слабкостями, як досягти своєї мрії, навіть якщо в вас немає грошей, як стати багатим та жити на повну, а головне – як наповнити своє життя одним лише позитивом. Проте пам’ятайте головне правило – чітко виконувати всі настанови автора.

Завантажити безкоштовно книгу «Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» Джен Сінсеро

Завантажити книгу «Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» у форматі:

Рекомендації

Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі
Людина в пошуках справжн... Віктор Еміль Франкл
Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств
Ніколи не їжте наодинці ... Кейт Феррацці
Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди
Бути щасливіше. Сьогодні... Тал Бен-Шахар
Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху
Працюй чотири години на ... Тімоті Феррісс

Відгуки на книгу «Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» Джен Сінсеро