«Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернст Теодор Амадей Гофман

«Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернст Теодор Амадей Гофман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4024 переглядів
4024 переглядів

Короткий зміст книги «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернста Теодора Амадея Гофмана (анотація)

Книгу «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер» Ернст Теодор Амадей Гофман написав у 1819 році. Це казкова історія, яку можуть читати як діти, так і дорослі, бо є в ній і цікавий сюжет, і трохи чародійства, і повчальний момент. Твір став чи не найвідомішим у творчій спадщині письменника, і в ньому він висміює суспільство, яке створює собі кумира замість того, щоб орієнтуватись на справжні, а не на тимчасові цінності.

Розгортається дія у державі, де правителем є князь Деметрій. Він настільки хороший керівник, що місцеві мешканці почувають себе абсолютно вільними людьми з великими можливостями. Така сприятлива атмосфера приваблює фей, магів та інших чарівних істот, які й починають злітатись з усіх усюд. Але все змінюється, коли Деметрій помирає. На зміну йому приходить інший чоловік, який починає встановлювати свої порядки.

Через нові правила у королівстві більше не можуть жити феї з магами. Вони розлітаються хто куди, і лише Рожа-Гожа, керівниця притулку для шляхетних дівчат, залишається на місці, отримавши на це особливий дозвіл. А поки у князівстві відбуваються такі перетрубації, у простої селянки Лізи народжується незвичний малюк.

Поки хлопчик був немовлям, він мало чим відрізнявся від інших дітей, а коли почав рости, стало зрозуміло, що він карлик, та ще й не надто гарний. Мама часто носила його з собою у корзинці, і одного разу Рожа-Гожа побачила цього незвичного малюка. Пожалівши нещасну дитину, вона наділила Цахеса чарівною силою…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернста Теодора Амадея Гофмана та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернста Теодора Амадея Гофмана: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернста Теодора Амадея Гофмана і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернста Теодора Амадея Гофмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *