«Крила кольору хмар» Дара Корній, Тала Владмирова

«Крила кольору хмар» Дара Корній, Тала Владмирова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2346 переглядів
2346 переглядів

Про книгу «Крила кольору хмар» Дари Корній, Тали Владмирового

Чи здогадувалися ви коли-небудь, що янголи існують серед людей? Тала Владмирова й Дара Корній вирішили дослідити інший, невидимий нам бік нашої реальності. Якщо ви зустрічаєте людину, від якої відчуваєте якесь тепло і світло, в неї за спиною стоїть світлий янгол. Проте існують і темні створіння, і навіть ті, які ще не визначилися – янголи з сірими крилами.

До останньої групи належить і головна героїня повісті “Крила кольору хмар” Аделаїда. Починаючи читати книгу, не бачиш в сюжеті жодної містичної ниточки. Ада вчиться на психолога й підробляє офіціанткою в клубі з цікавою назвою “Темний янгол”. Вона живе з бабусею та нічого не знає про своїх батьків.

І одного разу вся правда розкривається. Виявляється, що головна героїня народилася в сім’ї янголів, проте стала вигнанницею, оскільки ані світла, ані темна сторони не взяли дівчину до себе. Тепер Аді – сірому янголу – доведеться робити нелегкий вибір та відстоювати його, адже допомоги від своїх родичів годі й чекати.

Ще одна цікава фігура в книзі “Крила кольору хмар” – загадковий господар закладу “Темний янгол”, який одразу побачив незвичайну природу своєї підлеглої. Він дає Аді небезпечне завдання, яке зможе зробити тільки людина з магічним корінням. Прийшов час розправляти Аді свої крила та вирішувати, на який бік летіти – добра чи зла. А життя – це той ще заплутаний візерунок: у ньому не побачиш чіткого розділення на чорне й біле, одні лише сірі відтінки…

Тала Владмирова й Дара Корній пропонують читачам зануритися у вічну філософську боротьбу Світу й Темряви, роздивившись кожну з цих сторін в усіх деталях. Так влаштований світ, що одне не існує без іншого, і кожен з нас вибирає те, що йому ближче. Проте світлим янголом стати не так просто – треба навчитися жертвувати собою заради блага інших. Чорним ангелам жити простіше, і спокуса поповнити їхні ряди дуже велика.

Якщо ви хочете поміркувати над філософією добра і зла, насолодитися картиною реального життя крізь призму фантастичної казки, варто скачати й прочитати захоплюючу та пронизливу книгу “Крила кольору хмар”.

Цитати з книги «Крила кольору хмар» Дари Корній, Тали Владмирового

Любов, зрештою, непогана плата за будь-яке рішення. Особливо, якщо маєш сили щиро всміхнуиися у відповідь.

Бо кохання – це не просто виділення великої кількості ендорфіну, хімічно подібного до морфіну, хай би що там стверджували наукові дослідження.

Ти знаєш чим переможці відрізняються від переможених?Переможець-це той, хто зважився на крок, який лякає навіть найзухвалішого ворога.

Випадковість-це прихована присутність Бога.

Скачати безкоштово книгу «Крила кольору хмар» Дари Корній, Тали Владмирового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крила кольору хмар» Дари Корній, Тали Владмирового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *