«Крила кольору хмар» Дара Корній, Тала Владмирова

«Крила кольору хмар» Дара Корній, Тала Владмирова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6236 переглядів
6236 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Крила кольору хмар» Дари Корній, Тали Владмирового (анотація)

Чи здогадувалися ви коли-небудь, що янголи існують серед людей? Тала Владмирова й Дара Корній вирішили дослідити інший, невидимий нам бік нашої реальності. Якщо ви зустрічаєте людину, від якої відчуваєте якесь тепло і світло, в неї за спиною стоїть світлий янгол. Проте існують і темні створіння, і навіть ті, які ще не визначилися – янголи з сірими крилами.

До останньої групи належить і головна героїня повісті “Крила кольору хмар” Аделаїда. Починаючи читати книгу, не бачиш в сюжеті жодної містичної ниточки. Ада вчиться на психолога й підробляє офіціанткою в клубі з цікавою назвою “Темний янгол”. Вона живе з бабусею та нічого не знає про своїх батьків.

І одного разу вся правда розкривається. Виявляється, що головна героїня народилася в сім’ї янголів, проте стала вигнанницею, оскільки ані світла, ані темна сторони не взяли дівчину до себе. Тепер Аді – сірому янголу – доведеться робити нелегкий вибір та відстоювати його, адже допомоги від своїх родичів годі й чекати.

Ще одна цікава фігура в книзі “Крила кольору хмар” – загадковий господар закладу “Темний янгол”, який одразу побачив незвичайну природу своєї підлеглої. Він дає Аді небезпечне завдання, яке зможе зробити тільки людина з магічним корінням. Прийшов час розправляти Аді свої крила та вирішувати, на який бік летіти – добра чи зла. А життя – це той ще заплутаний візерунок: у ньому не побачиш чіткого розділення на чорне й біле, одні лише сірі відтінки…

Тала Владмирова й Дара Корній пропонують читачам зануритися у вічну філософську боротьбу Світу й Темряви, роздивившись кожну з цих сторін в усіх деталях. Так влаштований світ, що одне не існує без іншого, і кожен з нас вибирає те, що йому ближче. Проте світлим янголом стати не так просто – треба навчитися жертвувати собою заради блага інших. Чорним ангелам жити простіше, і спокуса поповнити їхні ряди дуже велика.

Якщо ви хочете поміркувати над філософією добра і зла, насолодитися картиною реального життя крізь призму фантастичної казки, варто скачати й прочитати захоплюючу та пронизливу книгу “Крила кольору хмар”.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Крила кольору хмар» Дари Корній, Тали Владмирового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Крила кольору хмар» Дари Корній, Тали Владмирового

Ти знаєш чим переможці відрізняються від переможених?Переможець-це той, хто зважився на крок, який лякає навіть найзухвалішого ворога.

Випадковість-це прихована присутність Бога.

Любов, зрештою, непогана плата за будь-яке рішення. Особливо, якщо маєш сили щиро всміхнуиися у відповідь.

Бо кохання – це не просто виділення великої кількості ендорфіну, хімічно подібного до морфіну, хай би що там стверджували наукові дослідження.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крила кольору хмар» Дари Корній, Тали Владмирового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *