«Крила Яструба» Д. Норгар

«Крила Яструба» Д. Норгар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1273 переглядів
1273 переглядів

Про книгу «Крила Яструба» Д. Норгар

Політично-фантастичний роман «Крила Яструба» – справжня знахідка для прихильників українського пригодницького екшену. Д. Норгар розриває будь-які шаблони та ставить в центр воєнних і дослідницьких подій космічного масштабу тендітну жінку, яка твердо вирішила зробити військову кар’єру.

Головна героїня книги Вікторія була ще досить юною та наївною, щоб зрозуміти, до чого призведе її зв’язок з військовими спецслужбами. Дівчина завжди мріяла стояти на захисті людства та ще під час написання дипломного дослідження отримала запрошення працювати у таємній організації «Яструб».

Проте згодом головна героїня зрозуміла: кожен, хто потрапляє до цього місця, стає справжнім рабом та змушений виконувати тільки те, що йому наказує керівництво. До того ж захопленість дипломним проектом переросла у глибинне вивчення сутності корумпованих чиновників, а верхівка влади дуже не любить, коли хтось наступає їй на «хвіст». Тепер скромна студентка-відмінниця має стати безжальною вершителькою доль, щоб протистояти цілій системі та врятувати себе, адже в її гаманці приховано багато козирів.

Книга «Крила Яструба» захоплює динамікою та тонким психологізмом, а фантастичні сцени легко ототожнюються з нашими реаліями. Представники різних рас утворюють строкате полотно, на якому кожен виконує свою місію. Їх об’єднує одне – войовничість і прагнення будь-якою ціною утримати та розповсюдити свою владу. Вікторія стає наріжним каменем цієї війни. Галактична рада і цілий всесвіт врешті-решт опиняються в її тремтячих руках.

У романі автор зачіпає багато болючих питань сьогодення: корупція на всіх рівнях, дисбаланс між особистими та суспільними цінностями, лицемірство та підступність з боку так званих друзів, неможливість побудувати кар’єру чесністю й сумлінністю. Ця книга – гірке нагадування про те, що світ поступово руйнується, і якщо не виправити ситуацію, дуже скоро всі моральні норми просто зітруться з пам’яті людства.

Скачати «Крила Яструба» Д. Норгар ви можете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації, обравши зручний для себе формат: fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей захоплюючий твір.

Скачати безкоштово книгу «Крила Яструба» Д. Норгар українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крила Яструба» Д. Норгар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *