«Крила Яструба» Д. Норгар

«Крила Яструба» Д. Норгар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
974 переглядів
974 переглядів

Про книгу «Крила Яструба» Д. Норгар

Політично-фантастичний роман «Крила Яструба» – справжня знахідка для прихильників українського пригодницького екшену. Д. Норгар розриває будь-які шаблони та ставить в центр воєнних і дослідницьких подій космічного масштабу тендітну жінку, яка твердо вирішила зробити військову кар’єру.

Головна героїня книги Вікторія була ще досить юною та наївною, щоб зрозуміти, до чого призведе її зв’язок з військовими спецслужбами. Дівчина завжди мріяла стояти на захисті людства та ще під час написання дипломного дослідження отримала запрошення працювати у таємній організації «Яструб».

Проте згодом головна героїня зрозуміла: кожен, хто потрапляє до цього місця, стає справжнім рабом та змушений виконувати тільки те, що йому наказує керівництво. До того ж захопленість дипломним проектом переросла у глибинне вивчення сутності корумпованих чиновників, а верхівка влади дуже не любить, коли хтось наступає їй на «хвіст». Тепер скромна студентка-відмінниця має стати безжальною вершителькою доль, щоб протистояти цілій системі та врятувати себе, адже в її гаманці приховано багато козирів.

Книга «Крила Яструба» захоплює динамікою та тонким психологізмом, а фантастичні сцени легко ототожнюються з нашими реаліями. Представники різних рас утворюють строкате полотно, на якому кожен виконує свою місію. Їх об’єднує одне – войовничість і прагнення будь-якою ціною утримати та розповсюдити свою владу. Вікторія стає наріжним каменем цієї війни. Галактична рада і цілий всесвіт врешті-решт опиняються в її тремтячих руках.

У романі автор зачіпає багато болючих питань сьогодення: корупція на всіх рівнях, дисбаланс між особистими та суспільними цінностями, лицемірство та підступність з боку так званих друзів, неможливість побудувати кар’єру чесністю й сумлінністю. Ця книга – гірке нагадування про те, що світ поступово руйнується, і якщо не виправити ситуацію, дуже скоро всі моральні норми просто зітруться з пам’яті людства.

Скачати «Крила Яструба» Д. Норгар ви можете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації, обравши зручний для себе формат: fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей захоплюючий твір.

Завантажити безкоштовно книгу «Крила Яструба» Д. Норгар

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крила Яструба» Д. Норгар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *