«Крила» Ліна Костенко

Вірш «Крила» Ліна Костенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3607 переглядів
3607 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Крила» Ліни Костенко

А й правда, крилатим ґрунту не треба.
Землі немає, то буде небо.

Немає поля, то буде воля.
Немає пари, то будуть хмари.

В цьому, напевно, правда пташина…
А як же людина? А що ж людина?

Живе на землі. Сама не літає.
А крила має. А крила має!

Вони, ті крила, не з пуху-пір’я,
А з правди, чесноти і довір’я.

У кого — з вірності у коханні.
У кого — з вічного поривання.

У кого — з щирості до роботи.
У кого — з щедрості на турботи.

У кого — з пісні, або з надії,
Або з поезії, або з мрії.

Людина нібито не літає…
А крила має. А крила має!

Аналiз вiрша «Крила» Ліни Костенко

Ліна Костенко – видатна українська поетеса, віршами якої зачитуються усі без винятку. Вони настільки легкі, повітряні та правдиві, що у рядках можна знайти відлуння і свого внутрішнього стану, і того, що відбувається у житті українців.

У нас ви можете читати онлайн вірш «Крила» Ліни Костенко українською мовою та насолодитися прекрасним складом та мелодійністю. Кожен рядок – це проста істина про те, що головне в житті людини, завдяки чому вона може буквально літати в хмарах.

Птахи у нас асоціюються з легкістю та свободою – вони можуть літати високо і бачать більше, ніж усі ми. Так чудово зловити потік вітру і буквально «плисти» ним. Так і в житті людини.

Можна з упевненістю сказати, що для самої письменниці крила – це її вірші. Це потік її думок, поглядів, мрій та надій. У кожної людини свої крила, які дозволяють не зупинятися навіть під час якихось потрясінь та невдач. Кохання, турбота, захоплення чи робота – що вам допомагає насолоджуватися кожною хвилиною прожитого життя?

Вірші письменниці читаються дуже легко і швидко – не треба ламати голову над тим, що саме автор хотіла в них сказати. Все дуже просто, але при цьому влучно та точно. Ви можете скачати вірш «Крила» Ліни Костенко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Читайте також усі 👉 Вірші Ліни Костенко 👈 на нашому книжковому сайті Книгого.

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Крила” Ліни Костенко українською мовою абсолютно безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Крила» Ліни Костенко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Крила» Ліни Костенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *