«Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіним» Тімоті Снайдер

«Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіним» Тімоті Снайдер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3246 переглядів
3246 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіним» Тімоті Снайдера (анотація)

Друга світова війна та доля України в цьому конфлікті налічує не один десяток книг та сотні статей. Проте книга «Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіним» Тімоті Снайдера дає набагато ширшу візію на цей конфлікт, занурюючи свого читача у контекст та даючи йому безліч приводів для роздумів. Варто згадати, що автором є відомий американський глобальний істориком, що займається дослідженням історії Східної Європи, включаючи Україну. Ця праця розрахована на широке коло читачів, що зможуть отримати новий погляд на конфлікт, що перекроїв долі десятки народів, забравши при цьому життя чотирнадцяти мільйонів людей.

Країни, що були розташовані між головними диктаторськими країнами Європи кінця першої половини та початку другої потрапили в смертельні лещата. Тоталітарні режими безжально перемелювали життя людей, не турбуючись про долі сотень тисяч тих, кого вони позбавляли засобів для існування.

Квінтесенцією цих жахливих сторінок «старого» континенту стала згадана Друга світова, в якій два непримиренні режими зійшлись в смертельному двобої. Саме Східна Європа стала тим каменем розбрату, через який дві країни не змогли знайти порозуміння, й саме цей регіон став ареною для широкомасштабних бойових дій.

Попри свою орієнтацію на загального читача, Снайдер приводить в докази численні посилання на архівні документи, що підкріплюють його слова. Автор безапеляційний в тому, хто є винуватцями цих масових, часто політичних вбивств. Проте він водночас не намагається відновити історичну справедливість, лиш відкриваючи очі кожному, хто тримає його книгу, на події майже сторічної давнини, які не мають бути забуті. Наповненість фактажем, а також великою кількість маловідомих фактів, робить цю книгу вартою уваги для тих, кому не байдужа історія.

Слухати аудіокнигу «Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіним» Тімоті Снайдера онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіним» Тімоті Снайдера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіним» Тімоті Снайдера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *