«Кривавий Марс. Том 2» Бун-о Фуджісава, Кемурі Каракара

«Кривавий Марс. Том 2» Бун-о Фуджісава, Кемурі Каракара

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
114 переглядів
114 переглядів

Короткий зміст книги «Кривавий Марс. Том 2» Бун-о Фуджісави, Кемурі Каракари (анотація)

Що ховається в темряві…

Коли токійським кварталом червоних ліхтарів прокочується хвиля жорстоких вбивств, про це не говорять в новинах. Про це нікому не треба знати. Не варто сіяти паніку… За повіями ніхто не заплаче.

Полковник Маеда підозрює, що це справа рук вампіра. Тому спеціальний таємний підрозділ, яким він керує, має нову справу.

Для стриманого Суви це завдання стає майже особистим через дружбу з дівчиною, яка працює в борделі. Та чи встигне він до того, як чудовисько вдарить знову?

У сутінках наростає невідома небезпека, яку неможливо осягнути і побачити при світлі, і вона стає все сильнішою.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Кривавий Марс. Том 2» Бун-о Фуджісави, Кемурі Каракари та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Кривавий Марс. Том 2» Бун-о Фуджісави, Кемурі Каракари: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Кривавий Марс. Том 2» Бун-о Фуджісави, Кемурі Каракари і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кривавий Марс. Том 2» Бун-о Фуджісави, Кемурі Каракари

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *