«Куди приводять мрії» Річард Метісон

«Куди приводять мрії» Річард Метісон

  • Назва: Куди приводять мрії
  • Письменник: Річард Метісон
  • Рік: 1978
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Жахи і Містика
  • ISBN: 978-966-14-9886-9, 978-966-14-9882-1, 978-966-14-9885-2, 978-966-14-9100-6
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2736 переглядів
2736 переглядів

Про книгу «Куди приводять мрії» Річарда Метісона

Книга “Куди приводять мрії” Річарда Метісона – це легенда не лише світової літератури, а й голлівудського кінематографа. Ключове питання, яке зачіпає автор у своєму творі, хвилювало людство у всі часи. Що відбувається з людиною після смерті? Ця літературно-філософська фантазія змусить кожного читача зробити переоцінку життєвих цінностей та подивитися на життя як на величезне щастя.

Головний герой роману Кріс, письменник, люблячий чоловік і турботливий батько, потрапляє у страшну аварію та вмирає. Прийшовши до тями, чоловік бачить навколо себе незнайоме оточення та розуміє, що він знаходиться на тому світі, скоріше за все – в раю, у так званій Країні вічного літа.

І він починає пристосовуватися до нового життя, відправляючись у захоплюючу подорож зі своїм провідником Артуром. Проте щось не відпускає його, постійно притягаючи до землі, і це – його кохана Енн, яка дуже страждає від самотності й розлучення з Крісом.

Червоною ниткою крізь всі сторінки книги “Куди приводять мрії” є кохання – те саме найболючіше та одночасно найсвітліше почуття, яке не згасає навіть після смерті, надає сил і наснаги, навіть тяжко поранивши серце. Заради кохання Кріс витримує багато випробувань, і найголовніше – він продовжує залишатися зі своєю коханою дружиною, спостерігаючи за нею та намагаючись триматися поруч, що б не траплялося. Чим закінчиться ця зворушлива історія, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати цей хвилюючий роман.

Річард Метісон змушує читача замислитися над сутністю раю та пекла, над їхнім взаємозв’язком та дуже розмитою межею між ними. Опинившись у потойбічному світі, Кріс розуміє, що шлях до раю полягає у самовдосконаленні, це – головний спосіб отримання щастя. Поряд з цим дуже легко зірватися та потрапити до пекла – його можуть створити навіть люди на землі.

Книга “Куди приводять мрії” – це багатошарове філософське полотно, яке Річард Метісон зіткав з життя й смерті, кохання й самопожертви, щастя й болі. Закінчивши читати її, кожен зрозуміє, що треба уважно придивитися до свого життя та навчитися цінувати й оберігати те, що ми маємо.

Цитати з книги «Куди приводять мрії» Річарда Метісона

То, во что ты веришь, становится твоим миром.

Родство мыслей, а не крови – вот что важно.

Наши мысли действительно становятся нашим миром.

Люди бывают наказаны не за свои деяния, а своими деяниями.

Завантажити безкоштовно книгу «Куди приводять мрії» Річарда Метісона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Куди приводять мрії» Річарда Метісона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *