«Куди приводять мрії» Річард Метісон

«Куди приводять мрії» Річард Метісон

  • Назва: Куди приводять мрії
  • Письменник: Річард Метісон
  • Рік: 1978
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Жахи і Містика
  • ISBN: 978-966-14-9886-9, 978-966-14-9882-1, 978-966-14-9885-2, 978-966-14-9100-6
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4066 переглядів
4066 переглядів

Про книгу «Куди приводять мрії» Річарда Метісона

Книга “Куди приводять мрії” Річарда Метісона – це легенда не лише світової літератури, а й голлівудського кінематографа. Ключове питання, яке зачіпає автор у своєму творі, хвилювало людство у всі часи. Що відбувається з людиною після смерті? Ця літературно-філософська фантазія змусить кожного читача зробити переоцінку життєвих цінностей та подивитися на життя як на величезне щастя.

Головний герой роману Кріс, письменник, люблячий чоловік і турботливий батько, потрапляє у страшну аварію та вмирає. Прийшовши до тями, чоловік бачить навколо себе незнайоме оточення та розуміє, що він знаходиться на тому світі, скоріше за все – в раю, у так званій Країні вічного літа.

І він починає пристосовуватися до нового життя, відправляючись у захоплюючу подорож зі своїм провідником Артуром. Проте щось не відпускає його, постійно притягаючи до землі, і це – його кохана Енн, яка дуже страждає від самотності й розлучення з Крісом.

Червоною ниткою крізь всі сторінки книги “Куди приводять мрії” є кохання – те саме найболючіше та одночасно найсвітліше почуття, яке не згасає навіть після смерті, надає сил і наснаги, навіть тяжко поранивши серце. Заради кохання Кріс витримує багато випробувань, і найголовніше – він продовжує залишатися зі своєю коханою дружиною, спостерігаючи за нею та намагаючись триматися поруч, що б не траплялося. Чим закінчиться ця зворушлива історія, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу “Куди приводять мрії” (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн цей хвилюючий роман.

Річард Метісон змушує читача замислитися над сутністю раю та пекла, над їхнім взаємозв’язком та дуже розмитою межею між ними. Опинившись у потойбічному світі, Кріс розуміє, що шлях до раю полягає у самовдосконаленні, це – головний спосіб отримання щастя. Поряд з цим дуже легко зірватися та потрапити до пекла – його можуть створити навіть люди на землі.

Книга “Куди приводять мрії” – це багатошарове філософське полотно, яке Річард Метісон зіткав з життя й смерті, кохання й самопожертви, щастя й болі. Закінчивши читати її, кожен зрозуміє, що треба уважно придивитися до свого життя та навчитися цінувати й оберігати те, що ми маємо.

Цитати з книги «Куди приводять мрії» Річарда Метісона

То, во что ты веришь, становится твоим миром.

Родство мыслей, а не крови – вот что важно.

Наши мысли действительно становятся нашим миром.

Люди бывают наказаны не за свои деяния, а своими деяниями.

Скачати безкоштово книгу «Куди приводять мрії» Річарда Метісона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Куди приводять мрії» Річарда Метісона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *