«Куджо» Стівен Кінг

«Куджо» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Куджо» Стивена Кинга

Легендарний Король жахів Стівен Кінг вражає своїми пронизливими сюжетами – їхньою реалістичністю та атмосферністю. Роман «Куджо» – один з найвідоміших творів американського письменника.

Найбільше у цій книзі лякає те, що жахіття існують не у вигаданому фантастичному осередку, а у справжнісінькій реальності, яка оточує кожного з нас. Автор вийняв сюжетну лінію з глибин своєї свідомості, бо колись йому насправді судилося стикнутися з подібною ситуацією.

Починаючи читати твір, знайомишся з головним героєм цієї історії – добрим сенбернаром на прізвисько Куджо, відданим другом та улюбленцем цілої родини. Проте згодом трапляється жахлива річ – переслідуючи кролика, собака потрапляє до нори, де причаївся дух жахливого монстра. З того часу добродушний сенбернар стає кривавим чудовиськом – він ладен розірвати кожного, хто з’явиться в полі його зору. Звичайно ж, найбільша небезпека нависає над родиною, в якій живе Куджо.

Собака, який страждає від сказу – не вигадана казка, а доволі буденна справа. Стівен Кінг показує нещасну тварину в несамовитому обличчі зла, доводячи напруженість читача до критичної точки кипіння. Найяскравішою кульмінацією книги «Куджо» є той епізод, коли Дона із чотирирічним сином Тедом виявляються заручниками несамовитого сенбернара – у страшенне пекло вони не можуть вийти з машини, бо на них чекає скажений пес, дивлячись на своїх потенційних жертв червоними від злості очима.

Що врешті-решт станеться з головними героями та самим Куджо, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати цей роман. Кінцівка вражає та шокує, змушує замислитися над своїм життям та головними цінностями, як завжди буває у талановитого Кінга.

У книзі «Куджо» читач не тільки відчуває страх, який поступово огортає з головою, а й бачить живих та багатогранних персонажів, які нібито сходять зі сторінок твору, деталі їхнього життя, драматизм міжособистісних стосунків. Тема домашніх улюбленців розкрита Кінгом з максимальною гостротою та глибиною. Чи відповідаємо ми за тих, кого приручили? Відповідь на це питання не така очевидна, бо навіть у прирученому собаці може раптово прокинутися його дика натура.

Завантажити безкоштовно книгу «Куджо» Стивена Кинга

Рекомендації

Сплячі красуні
Сплячі красуні Стівен Кінг, Овен Кінг
Воно
Воно Стівен Кінг
Бот
Бот Макс Кідрук
Темні таємниці
Темні таємниці Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Куджо» Стивена Кинга