«Куджо» Стівен Кінг

«Куджо» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1815 переглядів
1815 переглядів

Про книгу «Куджо» Стівена Кінга

Легендарний Король жахів Стівен Кінг вражає своїми пронизливими сюжетами – їхньою реалістичністю та атмосферністю. Роман «Куджо» – один з найвідоміших творів американського письменника.

Найбільше у цій книзі лякає те, що жахіття існують не у вигаданому фантастичному осередку, а у справжнісінькій реальності, яка оточує кожного з нас. Автор вийняв сюжетну лінію з глибин своєї свідомості, бо колись йому насправді судилося стикнутися з подібною ситуацією.

Починаючи читати твір, знайомишся з головним героєм цієї історії – добрим сенбернаром на прізвисько Куджо, відданим другом та улюбленцем цілої родини. Проте згодом трапляється жахлива річ – переслідуючи кролика, собака потрапляє до нори, де причаївся дух жахливого монстра. З того часу добродушний сенбернар стає кривавим чудовиськом – він ладен розірвати кожного, хто з’явиться в полі його зору. Звичайно ж, найбільша небезпека нависає над родиною, в якій живе Куджо.

Собака, який страждає від сказу – не вигадана казка, а доволі буденна справа. Стівен Кінг показує нещасну тварину в несамовитому обличчі зла, доводячи напруженість читача до критичної точки кипіння. Найяскравішою кульмінацією книги «Куджо» є той епізод, коли Дона із чотирирічним сином Тедом виявляються заручниками несамовитого сенбернара – у страшенне пекло вони не можуть вийти з машини, бо на них чекає скажений пес, дивлячись на своїх потенційних жертв червоними від злості очима.

Що врешті-решт станеться з головними героями та самим Куджо, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати цей роман. Кінцівка вражає та шокує, змушує замислитися над своїм життям та головними цінностями, як завжди буває у талановитого Кінга.

У книзі «Куджо» читач не тільки відчуває страх, який поступово огортає з головою, а й бачить живих та багатогранних персонажів, які нібито сходять зі сторінок твору, деталі їхнього життя, драматизм міжособистісних стосунків. Тема домашніх улюбленців розкрита Кінгом з максимальною гостротою та глибиною. Чи відповідаємо ми за тих, кого приручили? Відповідь на це питання не така очевидна, бо навіть у прирученому собаці може раптово прокинутися його дика натура.

Завантажити безкоштовно книгу «Куджо» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Куджо» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *