«Кульбабове вино» Рей Бредбері

«Кульбабове вино» Рей Бредбері

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
473 переглядів
473 переглядів

Про книгу «Кульбабове вино» Рея Бредбері

Хотіли б ви знову поринути в дитинство? Відчути ті аромати, якими було наповнене ваше літо?

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Кульбабове вино» Рея Бредбері українською мовою, то зможете зануритись у спогади про часи, коли ви були маленькими, згадати ваших друзів, а також безтурботні літні дні.

Книга «Кульбабове вино» — дуже добре, світле, а інколи й сумне оповідання про літо, дитинство, дружбу та дорослішання. Автор пропонує вам відчути вишуканий мікс емоцій, який ви точно запам`ятаєте. Книга читається на одному диханні та торкається таємничих струн людської душі.

Головний герой — хлопчик на ім’я Дуглас, який прокидається на початку своїх літніх канікул та в голові підраховує, скільки всього йому треба буде зробити за наступні три місяці. Але найголовніша його справа — це дуже смачне вино з кульбаб, яке численна родина Дугласа робить щоліта. Цей напій — це концентроване літо в пляшці з прозорого скла, яким скоро наповняться полички в підвалі будинку Дугласа.

Дуже приємно читати й оживляти в думках ті образи та місцевість, які малює автор. Іноді здається, що це зовсім близько, тому книга зачаровує з ще більшою силою! Ви точно відчуєте себе на місці героїв, проживаючи з ними одне незабутнє сонячне літо.

Скачати книгу «Кульбабове вино» Рея Бредбері безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кульбабове вино» Рея Бредбері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *