«Куліш у пеклі» Пантелеймон Куліш

«Куліш у пеклі» Пантелеймон Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1718 переглядів

Короткий зміст книги «Куліш у пеклі» Пантелеймона Куліша (анотація)

Книга «Куліш у пеклі» – іронічно-епічна поема видатного письменника, фольклориста й перекладача Пантелеймона Куліша. Інша назва цього твору – «Староруська поема Панька Небрехи». За пригодами головного героя у самісінькому пеклі криється детальна характеристика історичного минулого та соціального майбутнього нашої країни, іронічно-критичний погляд на деякі побутові питання.

Пантелеймон Куліш описує самого себе – письменника-правдолюба, який вирішив піти на ризикований крок – відправитися до пекла. Ця мандрівка справила на головного персонажа надзвичайне враження – Панько побачив серед пекельних кіл багатьох зрадників та брехунів, лицемірів та хитрунів, починаючи від відомих політичних діячів і закінчуючи нікому не відомими простими селянами. З деякими з них відчайдушний письменник заводить розмову та дізнається багато вражаючих фактів з їхніх особистих драм.

Нагулявшись пекельними стежками, Панько вирішує негайно повернутися назад, поки цей світ не затьмарив його розум. «Скоріше до Бога!» – цей вислів відображає не лише жагуче бажання письменника вирватися з неприємного оточення, а й загальну ідею цієї книги й цілого життя.

Поема «Куліш у пеклі» написана іронічною та живою мовою; за своєю манерою вона нагадує твір Івана Котляревського «Енеїда». Книга дивує своєю відвертістю та запалює емоційністю, поглинаючи читача з головою у фантастично-історичну атмосферу.

Незважаючи на іронічну манеру та легкість стилю, поема зачіпає важливі соціально-політичні та морально-філософські питання. Розбіжності в поглядах науковців, письменників, істориків, деякі побутові конфлікти перетворюються у заплутаний лабіринт, з якого необхідно вибратися головному герою. Глибина цієї алегорії дозволяє розмірковувати над нашим життям, що іноді також нагадує цей пекельний лабіринт.

Якщо ви хочете доторкнутися до мудрої класики, рекомендуємо скачати «Куліш у пеклі» Пантелеймона Куліша на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цей глибокий та захоплюючий твір в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Куліш у пеклі» Пантелеймона Куліша та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Куліш у пеклі» Пантелеймона Куліша: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Куліш у пеклі» Пантелеймона Куліша і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Куліш у пеклі» Пантелеймона Куліша українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Куліш у пеклі» Пантелеймона Куліша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *