«Культ» Любко Дереш

«Культ» Любко Дереш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1528 переглядів
1528 переглядів

Про книгу «Культ» Любомира Дереша

Еге-гей! Чи є серед шановних читачів нашого літературного сайту поціновувачі «Твін Піксу»? Якщо так, то вам сюди! Тут вас очікує цікавеньке та моторошне містечко, на кшталт «твінпіківського», і представники пернатих – ті самі сови, які не те, що вам здається, і студент біофаку – такий собі агент Купер прикарпатського розливу…

Книга «Культ» представляє собою дуже сучасну і містичну історію, що відбувається у вигаданому містечку Мідні Буки у Прикарпатті на початку 2000-х років.

Читати онлайн книгу «Культ» Любко Дереша українською мовою радимо в першу чергу молоді, адже зрозуміти сленг автора та його задумку легше молодим людям. До речі, автору на момент написання твору було 16 років, тому не судіть суворо.

Отже, приїжджає студент біофаку Банзай в провінційну школу працювати вчителем. Хлопець не зовсім відповідальний в широкому розумінні цього слова, полюбляє сексуальні розваги та розслаблятись за допомогою наркотичних речовин. Але це не єдині його вади. Виявляється, що він ще й мандрувати іншими світами вміє! І не він один…

Як буде розвиватись цей захоплюючий фантасмагоричний сюжет і чим все закінчиться, дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Культ» Любко Дереша безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Затишного вам відпочинку!

Скачати безкоштово книгу «Культ» Любомира Дереша

Рекомендації

Відгуки на книгу «Культ» Любомира Дереша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *