«Купеля» Світлана Талан

«Купеля» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
763 переглядів
763 переглядів

Про книгу «Купеля» Світлани Талан

Роман «Купеля» – вражаюча історія про справжні почуття, що витримали неабиякі перешкоди й випробування. Мабуть, секрет такої міці кохання в тому, що воно зародилося в непрості часи – в 2004 році, в самому серці Києва на Майдані Незалежності під час «Помаранчевої революції». Тоді головні герої книги Сашко і Софійка, зустрівшись очима, відразу зрозуміли: вони потрапили до полону одне одного. Знали б вони, що їхнє сумісне щастя буде занадто коротким…

Дуже скоро Олександр поїхав у відрядження, обіцяючи повернутися через кілька тижнів. Дівчина, ніби відчуваючи біду, благала його не їхати. Минали дні, а хлопець не повертався. Від знайомих та друзів Сашка Софійка дізналася, що її коханий у важкому стані у лікарні.

Приїхавши до нього, головна героїня зрозуміла, що доля жорстоко перекреслила їхнє щастя. Сашко навіть не впізнавав свою дівчину, проте ця душевна хвороба не стала приводом розлучитися з хлопцем. Твердо вирішивши йому допомогти, Софійка залишалася поряд з ним весь час, намагаючись врятувати Сашка своїми коханням. Чим закінчується ця пронизлива історія, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Купеля» Світлани Талан.

Ця талановита письменниця не відриває свої драматичні сюжети від реального життя – вони зображуються в єдності з соціально-політичними настроями, що мають потужний вплив на кожну окрему людину. Світлана Талан запевняє: необхідно вірити та йти вперед, переборюючи всі труднощі. Лише в цьому випадку можна зустріти своє справжнє щастя – вистраждане та через це – особливе цінне.

У книзі «Купеля» та в інших творах письменниці можна побачити справжнє незламне кохання, якому неможливо не повірити. Така література є потужною мотивацією до переборення будь-яких життєвих перешкод, джерелом душевного тепла, світла і віри у власні сили.

Якщо ви хочете опинитися в лабіринті людських доль та пройти разом з головною героїнею вражаючий тернистий шлях, поспішайте читати онлайн цю дивовижну історію. Цей роман та інші твори письменниці ви знайдете в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо книги у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Купеля» Світлани Талан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *