«Купований розум» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Купований розум» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1152 переглядів
1152 переглядів

Про книгу «Купований розум» Григорія Квітки-Основ’яненко

Книга «Купований розум» від талановитого Григорія Квітки-Основ’яненка – це сатирично-гумористичне оповідання, де автор у всьому своєму таланті пише про питання справжнього інтелекту. Виправдовуючи свій жанр, оповідання сповнене іронії та висміювання неістинності розуму.

Варто додати, що Квітка-Основ’яненко є фундатором нової української прози в вітчизняній літературі. Не відходячи від свого репертуару, в творі автор пише про життя простого українського люду, показуючи його традиції та звичаї. Чудово написана повість зможе потішити читача чудовим почуттям гумору, яким не обділений автор.

Скачати книгу «Купований розум» з-під пера Григорія Квітки-Основ’яненка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна на нашому сайті в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Якщо читач бажає знати більше про життя простого народу в бурлескній повісті «Купований розум» за авторства Григорія Квітки-Основ’яненка, він може читати онлайн її українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Купований розум» Григорія Квітки-Основ’яненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Купований розум» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *