«Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тара Шустер

«Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тара Шустер

  • Назва: Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось
  • Письменник: Тара Шустер
  • Рік: 2020
  • Видавництво: Yakaboo Publishing
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-617-7544-28-8
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4213 переглядів
4213 переглядів

Про книгу «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тари Шустер

Книга «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» – це настільки мотивуюча праця, що ви будете змінюватися буквально з кожною прочитаною сторінкою. Авторка поділилася не просто своїми думками, а всім тим, що вона пережила сама.

Якщо ви не любите прокидатися вранці, якщо від людей чекаєте більше, ніж вони можуть вам дати, якщо ви не любите себе, вам неодмінно варто почати читати онлайн книгу «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тари Шустер українською мовою на нашому сайті.

Полюбити себе – справа складна, але коли у вас вийде, ви одразу ж помітите, який вантаж звалиться з ваших плечей. І світ вже не буде здаватися таким похмурим і сірим – ви просто перестанете помічати все погане, адже ваші думки будуть зайняті тільки позитивом.

Мова тут піде і про любов, куди ж без неї? Щоб зустріти любов, потрібно відкритися світові і самому собі. Це тільки здається складним, але прості ритуали, що є в цій книзі, допоможуть вам змінити все довкола, і себе, і своє тіло, і ставлення до багатьох речей.

У нас ви можете скачати книгу «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тари Шустер безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), обравши один з форматів: rtf, epub, txt, fb2. Приємного відкриття нової себе!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тари Шустер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *